Smilers meenutab suure juubeli eel: kord mängisime nii, et saalis oli vähem rahvast kui laval

Smilers
Smilers — FOTO: Pressimaterjal

2023. aastal tähistab pop- ja rock ansambel Smilers oma 30. juubelit Unibet Arenal. Lisaks kontsertidele Eestis ja Soomes on Smilers üles astunud Lõuna-Prantsusmaa Alpides, Sharm el Sheikhis Egiptuses, Rootsis Stockholmis, Gruusias Tbilisis ja Hispaanias Marbellas. Juubeli valguses meenutab Hendrik Sal-Saller Smilersi algusaegu. 

“Meil oli rusikareegel, et kui rahvast on keikkal rohkem, kui laval, siis mängu ära ei jäta, kord mängisime aga ka nii, et saalis oli inimesi vähem kui laval.” räägib Hendrik Smilersi algusaegadest. “Ilma bändita pole minu jaoks elu. Pole kunagi olnud, ei saa kunagi olema. Muusika on see, kes ma olen,” lisab ta. “Bänd on pere, me võime üksteisele igas olukorras alati loota. Alati.”

Suur juubelikontsert annab võimaluse teha kummardus viimasele 30 aastale, mille jooksul on toimunud lugematul arvul kontserte. Seekordne kontsert Unibet Arenal on aga midagi palju suuremat ja võimsamat, kui kunagi varem. 

Peakorraldaja Andres Puusepp lisab: “Esmakordselt võetakse kontserdil kasutusele eriefektid, mida varem Eestis kasutatud pole ja mis tellitakse siia välismaalt, kogu meeskond pingutab selle nimel, et show tuleks vägev ja enneolematu!” 

Smilers on avaldanud 15 stuudioalbumit mitmekümne raadiohitiga ning kahel järjetikul aastal kuulutatud aasta artistiks. Bändis on aastate jooksul kaasa löönud palju muusikuid, Unibet Arenal astuvad üles basskitarril Urmas Jaarman, soolokitarril Erko Laurimaa, klahvpillil Mikko Saira ja trummidel Raido Kurri.

18. märtsil Unibet Arenal unustamatu juubelikontsert, kogu info ja piletid.

Kommentaarid puuduvad