Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Saladus avalik! Smilersi suure juubelikontserdi rahvast soojendab armastatud ansambel

Smilers esinemas Treski küünis
Smilers esinemas Treski küünis — FOTO: Pressimaterjal

Täna avalikustati saladus ja sai selgeks, kes on 18. märtsil toimuva Smilersi suure juubelikontserdi soojendusesineja.

18. märtsil astub ansambel Smilers üles Unibet Arenal oma senise suurima kontserdiga ja nende soojendajaks on ei keegi muu kui ansambel Supernova! Ansambli produtsent ja paljude laulutekstide autor on muuhulgas Hendrik Sal-Saller. Varem tegutseti nime Speculative Rock’n’Roll Band all, aga koos stiilimuutusega vahetati ka nime. Esimeseks hitiks oli “Mustas vaikuses”. Supernova on välja andnud kolm plaati.

TV3.ee portaalil õnnestus Supernova solist Rainer Michelsoniga ka intervjuu teha ja mees tõdeb, et tunne on väga hea. “Koos Smilersiga esineda nii suure publiku ees on väga tore ja selliseid võimalusi väga tihti ei tule. See pakkumine oli üllatus ja üldse ei aimanud! Jah-sõna tuli kiiresti ja mis siin salata, iga bänd võtab sellise pakkumise vastu ja suurima rõõmuga teeme ära selle,” ütleb Rainer.

Kontserdi eel bänd veel ärevust ei tunne ja midagi karta ei oska, sest niivõinaa läheb midagi alati valesti. “Seal tuleb täiega panna, see on väga äge, lahe ja mõnus! Tuleb väga palju rock’n’rolli meie ja Smilersi poolt ning me teeme ka midagi muud lisaks enda loomingule,” kinnitab ta.

Mis kuulub Supernova raiderisse? “Meie backstages on väga palju asju! Ühe asja me võtsime oma raiderist ära – meil vanasti oli punkt nagu pakk 500 euroseid. See tekitas väga palju segadust ja siis me võtsime selle ära. See summa läks arvatavasti eelarvest välja väga tugevalt. Raiderisse kirjutatakse tavaliselt lolluseid ja me mõtlesime ka, et trumpame mõned üle. Sinna võib igasuguseid naljakaid asju kirjutada, aga seda ei saa väga tõsiselt võtta,” muheleb Rainer. “Leebemaid lolluseid on meil seal terve hunnik!”

Vaata intervjuud Raineriga videost!

Leia VIIMASED piletid Smilersi suurele juubelikontserdile 18. märtsil Unibet Arenal SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM