Reklaam sulgub sekundi pärast

Rammsteini Euroopa staadioniturnee 2023 saab alguse Baltikumist

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Sel suvel Eestit külastanud saksa superbänd Rammstein esineb Leedus ühe oma senini kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingis Parkis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene show.

Piletid on alates 8. septembrist kell 10 (Eesti aja järgi) saadaval kõigis Piletilevi kassades ning veebis aadressil. Alates teisipäevast, 6. septembrist kell 10.00 kuni kolmapäevani, 7. septembrini kell 10.00 (Leedu aja järgi) (ainult 24 tundi) on piletid saadaval Rammsteini fännklubi „LIFAD“ liikmetele. 

Rammstein saab täna teatada, et naasevad 2023. aastal Euroopa staadioniturnee raames kolmandat korda!

Mida paljukajastatud kontsert endast kujutab? Suurejoonelist kohati üle staadioni kõrguvat lava, valgus- ja tuleefekte, täielikult orkestreeritud bändi, Rammsteini lavastuse huumorit ja paatost — kõik see on muusikamaailmas tõepoolest stiili, mastaapsuse ja kvaliteedi poolest ainulaadne. Seega pakub Rammstein kõigile oma olemasolevatele ja tulevastele fännidele võimalust kogeda suurejoonelist live-show'd (Rolling Stone), mis paneb Euroopa staadionid rohke tulevärgi, paukude ja suitsu (Sueddeutsche Zeitung) saatel rokkima (Nordkurier).

Üle maailma enam kui 20 miljoni plaadi müünud Rammstein on kahtlemata üks viimase kümnendi kriitikute poolt enim tunnustatud ning äriliselt edukamaid kultuslikke rokkbände. Alates bändi loomisest 1994. aastal on Rammsteini hittlood „Du Hast“, „Benzin“, „Engel“, „Amerika“, „Sonne“, „Ich Will“, „Pussy“ ja paljud teised juhtinud Euroopa muusikaedetabeleid ning bändi loomingut on kasutatud lugematul arvul filmi soundtrack'ides.

Oma tähelennu jooksul on Rammstein välja teeninud 30 erinevat auhinna nominatsiooni, sealhulgas kaks Grammy auhinda. Bänd on on pälvinud 10 Echo Awardsi, kaks Kerrang! Awardsi ja ühe MTV Euroopa muusikaauhinna.