Pilk peale! INGER andis välja muusikavideo oma uuele loole

INGER
Pilt: pressifoto

Ingeri lühialbumi “Higher Self” tantsuline fookuslugu “Lose My Mind” sai sumeda visuaalse kuue.

“Videot looma hakates mõtestasin esmalt lahti isikuomadused, mis mängivad rolli selles, kes olen. Nõnda sündisidki kolm karakterit: Trickster ehk kelmikas mängur, Lost Kid ehk kadunud hing ning True Self ehk sügavam mina. Kaks esimest esindavad neid iseloomujooni, mis enim välja paistavad ning nende omavaheline konkureerimine tõstatabki küsimused, kes ma olen ning kuhu kuulun. Video lõpus jõuan aga sügavama mina ehk True Selfini,” tutvustas Inger süžee tagamaid.

Loo “Lose My Mind” video on juba pikalt ilmavalgust oodanud – see filmiti eelmise aasta juulis. Ingeri jaoks oli toona omaette kogemus ka võttepäeva pikkus. 

“Kuna meil oli kaamerasilma vaja püüda nii päikeseloojang kui ka öised ja hommikused peokaadrid, siis juulikuus oligi ainus võimalus filmida õhtust hommikuni välja. Alustasime kell 19 ning lõpetasime hommikul kaheksa paiku. Mäletan, et nii kui võtted läbi said, pidin otse Pärnusse jalgpallimängule sõitma. Unetunde jäi siis väheseks küll” naeris Inger kiiret perioodi meenutades.

Video režissöör on Anneliis Kits, operaator Markus Mikk ning produtsendid Kirill Volkov ja Grete Kaio.

Vaata videot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad