Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

“Pean tunnistama, et lugu sündis kergelt!” Lenna ja Stig Rästa ühendasid jõud ning tulemuseks saadi tõeline suvehitt

Lenna Kuurmaa ja Stig Rästa koostöö tulemusena valmis tõeline suvehitt!
Lenna Kuurmaa ja Stig Rästa koostöö tulemusena valmis tõeline suvehitt! — FOTO: TV3

Oli vaid aja küsimus, millal Eesti popmuusika ühed suurimad nimed, Lenna ja Stig Rästa, koos stuudiosse jõuavad. Lenna avaldas täna suviselt kerge ja ahvatleva uue singli ”Uuesti”, mis sündis koostöös Stig Rästa ja Elina Salumäega. Lenna sõnul on laul mõeldud kõikidele neile, kes usuvad armastusse.

”See on lugu, mida ma mõnes mõttes olen oodanud juba mõnda aega. Ta lihtsalt tahtis tulla. Tundsin, et tahaks energia mõttes midagi jõulisemat,” selgitas Lenna pressiteate vahendusel.

”Uuesti” on tempokas ja meeleolult flirtiv, loole annavad tooni modernsed, kergelt The 1975-likud kitarrid. Täiesti vastupidiselt Lenna viimasele, muusikaliselt eksperimenteerivale EP-le ”Hoides Sind”, ei püüagi ”Uuesti” otsida endas rohkemat kui ta on – absoluutne head tuju loov suvine hitt.

”Pean tunnistama, et lugu sündis kergelt. Kui ma Stigi juurde stuudiosse läksin, siis teadsin väga selgelt, mida otsin ja vajan – lugu, mille järgi ma ise oma kontsertidel saan tantsida. Loo viimane variant on kusjuures päris sarnane algsele demole,” avab Lenna singli sünnilugu.

Tänasest nii raadiotesse kui ka voogedastuskanalitesse jõudnud lugu on ideaalne päikeselise suvepäeva või -õhtu hitt – see on meeldetuletus, et armastus on kõikjal meie ümber ning teinekord tasub veidi kauem kellegi pilku uppuda.

Kuula Lenna uut suvist hitti siit!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI