Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

NOËP avaldas tõe oma staadionikontserdi edasilükkumise osas: see on olnud väga suur peavalu!

Brit Suurraid

EFTA gala järelpidu
EFTA gala järelpidu — FOTO: TV3

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis eile külas armastatud muusik NOËP, kes rääkis, kui suurt peavalu tema staadionikontserdi edasilükkumine päriselt valmistanud on.

NOËPi ehk Andres Kõpperi uhke staadionikontsert oleks pidanud toimuma juba möödunud laupäeval, 19. juulil, ent mitmete asjaolude kokkulengemise tõttu lükkus see edasi septembri algusesse. Mis siis ikkagi täpsemalt juhtus? “Eesti Jalgpalliliit oli kohustatud UEFA poolt korraldama mängul seal samal väljakul. Tõenäoliselt nad teadsid, et väike oht on olemas, meie ei teadnud. Ju neile tundus meiega lihtsam jännata kui UEFAga. Ma saan aru, nad on olnud vastutulelikud ja proovinud leida lahendusi. Võib aru saada, et selliseid asju juhtub. Kindlasti ebamugav asjade kulg, aga mis teha,” ohkab Kõpper.

Ühe sellise kontserdi korraldamisega on seotud sajad inimesed ehk peavalu kuupäeva muutmise ümber on oi kui palju. “See on olnud väga suur peavalu küll meie tiimile, aga saame hakkama. See kuupäev ei saanud sobima ilma teatavate mööndusteta,” tõdeb ta.

Kõpperi sõnul sündis staadionikontserdi idee erinevate pusletükkide kokkusobitumisel – näiteks arutas ta seda mõtet nii Läti kolleegidega ühel peol kui ka oma Eesti tiimiliikmetega. “Kui kuskil universumis see mõte hõljub, siis on mitmed pead, kes sellest kinni haaravad. Ma pikalt pelgasin, kas ikka julgeme sellist pulli teha või mitte, aga meil on julge tiim ning sai üheskoos otsustatud, et teeme,” rääkis Kõpper.

NOËPi staadionikontsert toimub 2. septembril, kus erikülalistena astuvad lavale Alika Milova ja armastatud ansambel Trad.Attack!

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI