Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Mõtted puhkuselainele! Naudi Tenerife imelisi kaadreid Triin Niitoja uues muusikavideos

Triin Niitoja
Triin Niitoja — FOTO: Pressimaterjal

Kantri-popi viljelev lauljatar ja superstaari saatest tuntuks saanud Triin Niitoja avaldas eelmisel nädalal uue eesti keelse suveloo ”Purpurpunane”. Nüüd ilmus ka suvisele hitile muusikavideo.

“Purpurpunane on kaasahaarav suvine lugu, mis tähistab minu jaoks kaua oodatud suve algust ja uut hingamist. Võtan kuulajad endaga elu tõusulainetele kaasa ja leiame koos tee helesinise veega saarde, millest kõik unistanud oleme,” kirjeldab Triin uue loo tausta. Loo autoriteks on Triin Niitoja ja Martin Kivi.

Kaadrid said üles võetud nii Portugalis kui ka ühel Triinu Hispaania lemmiksaarel. ”Täpsemalt Tenerifel, kuhu ikka ja jälle tagasi lähen. Aastaringne soe kliima, vapustavalt ilus loodus, rõõmsad inimesed, rand ja ookean. Seal lihtsalt on see sõnu seletamatu miski, mis mind alati tagasi toob ning mida ka teiega jagada tahan,” lausub ta.

Video ülesvõtted läksid peamiselt viperusteta, kui välja arvata see, et üks bändiliige põles juba esimesel päeval purpurpunaseks. ”Panen südamele, et kuigi tema uue loo nimi on “Purpurpunane”, siis päikest võiks nautida ikka ettevaatlikult,” lisab ta.

Vaata lummavat muusikavideot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI