Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Milline avapauk! Suvel eestlasi hullutanud maailmakuulus DJ esineb 1. septembril Tallinnas

DJ Luude
DJ Luude — FOTO: Pressimaterjal

1. september toob palju põnevat – uut kooliaastat ja intensiivsema tööperioodi algust tuleb taaskord käima lükkama eestlaste palavalt armastatud trummi-bassi produtsent ja DJ Luude (AUS). Lisaks annavad peole hoogu juurde Cartoon, Siimi ning MHKL & JAVU. 

Austraalia trummi ja bassi artist Luude esineb 1. septembril Tallinnas, Kultuurikatlas. Luude on Austraaliast pärit DJ, kes on üle võtnud nii kohaliku klubimaastiku kui muutunud nõutud nimeks üle maailma. 2022. aastal ilmus Mattafix’i loost “Big City Life” Luude remiks, mis jõudis helikiirusel fännide ja raadiote playlist’idesse. Käesoleva aasta jaanuaris tuli tal koos Moby ja Issey Cross’iga välja lugu “Oh My” ning alles hiljuti üllatasid Luude ja Bru-C’ga ühise looga “TMO (Turn Me On)”.

Viimati rõõmustas Luude eesti fänne juulis toimunud Beach Grind festivalil Pärnus. Enne seda väisas artist Eestit ka salaja, et olla põneva videoprojekti kangelaseks. Tegemist oli Visit Estonia ja Beach Grindi ühise projektiga, millest sündis tunniajane DJ-set maagilise Leigo järve keskel.

Vaata videot!

Muidugi ei ole ka Kultuurikatel selle maailmas tõusva tähe jaoks enam võõras koht. Ka eelmise aasta septembris astus Luude selles samas kontsertpaigas publiku ette ning andis võimsa show väljamüüdud saalile.

Koos Luudega lükkavad septembrile sel aastal raju hoo sisse legendaarsed kohalikud kollektiivid ja DJ-d – Cartoon, Siimi ning MHKL & JAVU. 

Sündmus algab kell 23. Lisainfot leiab Facebookist.

Piletid kontserdile on saadaval: www.grind.ee 

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI