Miljonite lemmiku David Guetta suvehitt sai märulifilmiliku muusikavideo

David Guetta

David Guetta suvehitt “Crazy What Love Can Do” sai märulifilmiliku muusikavideo.

Grammyga pärjatud tantsumuusika kuningas ja maailma hinnatuim DJ David Guetta haaras käevangu andekad Suurbritanniast pärit lauljannad Becky Hill’i ja Ella Henderson’i, et avaldada märulifilmist inspireeritud muusikavideo nende ühisele suvehitile “Crazy What Love Can Do”. Muusikavideo salvestati Barcelonas ja Miamis ning selle lavastas Michael Holyck, kes ehitas video idee üles filmitreileri formaadile. Selle põnevust ja tagaajamist täis filmi peategelasteks on just kolm eelpool mainitud superstaari. 

Värske tantsulugu “Crazy What Love Can Do” järgneb Guetta viimasele suurele koostööprojektile “What Would You Do?”, millel tegid kaasa Joel Corry ja Bryson Tiller.  DJ Mag nimetas David Guetta möödunud aasta lõpus maailma parimaks DJ-ks ning 2022 on toonud Davidile juba iHeartRadio parima tantsumuusika artisti auhinna, mis ei jää sel aastal kindlasti viimaseks. 

Pole kahtlustki, et kui singlil teeb kaasa tantsumuusika kuningannaks nimetatud Becky Hill, saab sellest rahvusvaheline hitt, sest tema seni ilmunud lugudele on tänaseks kogunenud juba üle 32 miljardi kuulamise. Koos David Guettaga on neil hiljuti ilmunud ka ühine lugu “Remember”, mis kinnitas koha möödunud aasta parimate ja enim müünud lugude edetabelis. Loo teine vokalist Ella Henderson avaldas hiljuti uue albumi “Everything I Didn’t Say” ning  on ka varasemalt Suurbritannia albumite esikoha tiitli noppinud.

Vaata muusikavideot lähemalt siin.

Kommentaarid puuduvad