Reklaam sulgub sekundi pärast

Metsatöll sai ootamatu võimaluse soojendada maailmakuulsat rokkstaari: meile anti tund aega reageerimiseks

Metsatöll

Raadio Star FM hommikuprogrammis käisid külas Markus Teeäär ja Raivo Piirsalu ehk Kuri Raivo ansamblist Metsatöll, kellega räägiti, kuidas nende bänd suvel eksprompt Alice Cooperit sattus soojendama, mis on suurim erinevus Eesti ja välismaa rokistaari vahel ning palju muud põnevat!

Suvel on bänd esinenud mitmetel festivalidel ja näiteks juhtus nii, et neid kutsuti täiesti ootamatult soojendama maailmastaar Alice Cooperit. Nimelt jäi artisti esialgne soojendusbänd haigeks ja nii pakutigi võimalust Metsatöllule. Bändile anti tund aega reageerimiseks, et siis juba ülejärgmisel päeval üles astuda. "Ülihästi läks! Ülimõnus oli," õhkavad mehed, kuidas üks lihtne sõnum neid suurele lavale viis.

Metsatöllu mehed kirjeldavad, et pandeemia muutis väga palju ka tuuritamist ja muusikamaastikku, sest need, kellega muidu sai enne asju aetud, läksid teistele töökohtadele. "Kui me saime teada, et me lähme Itaaliasse, siis me üritasime kasvõi neli kontserti vahele suruda, et lähme oma bussiga, aga promootoreid pole! Klubisid pole! Neid inimesi ei ole enam," muljetavad nad.

Metsatöll annab koos Eesti Rahvusmeeskooriga vinge kontserdi 20. augustil Vanamõisa käsitöölaadal!

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad