Kõrv peale! Hetke kuumim produtsent Fred Again avaldas uue loo peagi ilmuvalt albumilt

Fred Again
Pilt: pressifoto / Fred Again

Fred Again toob kolmanda stuudioalbumi “Actual Life 3 (January 1 – September 9 2022)” kuulajateni
28. oktoobril. Täna ilmus andeka DJ ja produtsendi uus lugu “Danielle (smile on my face)”.

Pöörase läbimurde teinud briti produtsent ja artist Fred again.. kuulutas välja albumi “Actual Life 3 (January 1 – September 9 2022)”, mis jõuab kuulajateni juba 28. oktoobril. Rõõmusõnumi tähistamiseks avaldas muusik albumilt loo nimega “Danielle (smile on my face)”, milles on kasutatud killukesi artisti 070 Shake loost “Nice To Have”, mis on ühtlasi hetkel Fredi enda enim kuulatud lugu ja oma isikliku elu taustamuusikaks. 

Triloogia hulka kuuluvad Fredi debüütalbum “Actual Life (February 2nd – July 19th)” ja sellele järgnenud “Actual Life 2 (February 2 – October 15 2021)”. Fred jätkab ka uue kauamängiva puhul omanäolise käekirjaga, kasutades loomeprotsessis sõprade ja tuttavate helisalvestusi, sotsiaalmeediast leitud videoid ning oma lemmikute lugude sämpleid. “Actual Life 3” on jätk autobiograafilisele teosele, mis samaaegselt parandab ja tähistab sõprust, armastust ning elu tegelikkust. 

Fred on hiljuti avaldanud mitu tantsupõrandale kutsuvat lugu nagu “Turn On The Lights again..” koos legendaarse produtsentide grupiga Swedish House Mafia, “Jungle”, “Lights Out” ja “Admit It (U Don’t Want 2)”, mis on kõik leidnud oma koha DJ-de pleilistides üle kogu maailma. 

Nii andunud fännid kui muusikakriitikud kiidavad ka Fredi lavalisi etteasteid kui tõeliselt maagilisi kogemusi, millest ei puudu muidugi hitid “Marea (We’ve Lost Dancing)” ja “Billie (Loving Arms)”. Ajakiri Mixmag nimetas Fredi möödunud aasta Top 10 parima live artisti hulka. 

Eelmise kuu tipphetkena võib välja tuua tema Boiler Roomi ülesastumise, millele on kogunenud üle viie miljoni vaatamise, tehes sellega silmad ette teistele tuntud produtsentidele nagu Disclosure, Richie Hawtin, Skream & Fatboy Slim jt, ja seda kõike vaid nelja nädalaga. Seljataga tiheda esinemisgraafikuga suvi, jätkab Fred oma sügiseste välja müüdud ülesastumistega mööda maailma reisimist.

Kuula lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad