Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kõrv peale! villemdrillem katsetab uue singliga teistsugust stiili: eks näis, mis rahvas arvab

villemdrillem
villemdrillem — FOTO: Pressimaterjalid

villemdrillemil on selleks aastaks suured plaanid ja hulk muusikat ootab avaldamist. Algus sai päris hoogne ja housine uue singli “kinnisilmi” näol, mis valmis koos produtsent Karl Killinguga.

villemdrillem uute soundidega katsetamisest: “Laul sündis päris ootamatult. Teadsin, et mingit house asja tahaks see aasta teha ja selle aasta esimese sinkuga kohe läkski nii. Plaan oli teha selline rahulikum ja põksulikum asi, lõppes sellega, et mingi kulminatsiooni ikkagi lõpus sai, aga mitte midagi liiga ekstravagantset. Selline suund ja sound mulle meeldib…. Eks näis mis rahvas arvab, aga vahel on tore ka nii asju teha, et vahet pole mis teised ütlevad.”

“kinnisilmi “ visuaali autoriks on Patrik Prints, kes on ka varem villemdrillemi lugusid liikuva pildiga illustreerinud (“niiea”, “drill(em)”, “uus biisi”). Seekordse visualizeri idee oli eelkõige peegeldada loo soundi ja viia vaataja läbi sürreaalse peo keskkonna, kuni varaste hommikutundideni.

Patrik Prints: “Seadsin endale ülesandeks läbi selle video tuua vaatajateni kõike peol toimuvat ja osaliste emotsioone võimendatud kujul – kontrastsed tunded, vaikus ja melu. Visualizer’i storylinel ei ole algust ega lõppu, mistõttu on meie peategeleane villemdrillem terve video vältel kinni sihtkohata katkematus loopi’is.”

Uus singel “kinnisilmi” tuleb lives esitamisele juba sel reedel, Helitehases toimuval kontserdil, kus villemdrillem jagab lavalaudu koos pluuto ja kawiga.

Vaata ürituse kohta lähemalt siit!

villemdrillem alustas oma karjääri Soundcloudis, kogudes keskkonnas enam kui miljon striimi. Laiema avalikkuse teadvusesse jõudis ta 5MIINUST x villemdrillem talvise hitiga “Paaristõuked”, mis püsis Eesti digitabelite #1 kohal 14 järjestikust nädalat. 2020. aasta suurhitt villemdrillemilt oli koos Elina Borniga lugu ”niiea” ning suurt edu saatis ka villemdrillemi novembris ilmunud lugu ”soolane värska” koos gameboy tetrisega.

Möödunud aasta kevadel avaldas villemdrillem oma debüütalbumi “vd” ja oli sellega nomineeritud ka 2022.a Eesti Muusikaauhindadel debüütalbumi kategoorias. 2022. Aasta tõi endaga singli “vanad vigurid”, kus tegid kaasa superbäkid ehk Suured Tüdrukud, suvesingli “veelparem” koos Elina Borniga ja loo “romeo”.

Kommentaarid puuduvad

Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI