Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kõrv peale! Tanal Padar andis vanale hitile uue kuue ja lubab ka uut albumit

Tanel Padar koos oma bändiga
Tanel Padar koos oma bändiga — FOTO: Pressimaterjal

Tanel Padar avaldas täna rokiliku uusversiooni 2020. aasta hitist ”Uues Valguses”, mis on produtseeritud Eric Kammiste poolt. Aasta lõpuks lubab Tanel ka albumit ning juba märtsi alguses on võimalik uut lugu kuulda Naistepäevarocki kontsertidel Tallinnas Fotografiskas ja Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Tanel Padar kommenteerib lugu nii: ””UV” on uusversioon loost “Uues valguses”, mis nägi esmakordelt ilmavalgust 2020. aastal. Seda tuleks võtta kui üht hõrku eelrooga materjalile, mida käisime Tartus Clockworks stuudios salvestamas eelmisel aastal. Sama sessiooni käigus sai salvestatud ka päris uusi lugusid, mille plaanime koondada albumiks selle aasta teises pooles. Usun, et ”UV” annab päris hea aimduse, kuhu me bändina uue mussiga teel oleme ning oodata seda kraami tasub kindlasti kõikidel vanadel ja ka uutel fännidel.”

2021. aasta suvel tegi Tanel singliga ”Varjudes” tugeva comebacki oma juurte juurde – lugu oli üks aasta enimmängitud kodumaiseid rocklugusid Eesti raadiotes. Singliga ”Müüt” järgnes aga esmakordne aktsioon Eesti popmuusika ajaloos, mille raames mängisid Taneli singlit üheaegselt kõik Eesti raadiojaamad.

Tanel Padar ja tema bänd astuvad üles soolokontsertidega ”Naistepäevarock” 8. märtsil Tallinnas Fotografiskas ja 9. märtsil Tartus Eest Rahva Muuseumis.

Piletid on müügil Piletilevis.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI