Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrv peale! NOËP avaldas ahjusooja singli ja üllatab ka uue albumiga

NOËP
NOËP — FOTO: Marleen Muhuste

NOËP avaldas mängulise pala “Donald Glover”. Tegemist on teise singliga 14. veebruaril ilmuvalt kauamängivalt “Move Your Feet”.

“Donald Gloveri” sünnilugu on üsna eriskummaline. Nimelt andsid NOËP ja Sander Mölder möödunud aastal ühise kontserdi ning setlisti sattus ka Sander Mölderi ja Raul Ojamaa instrumentaalpala “Gtr tool”. “Esialgne plaan oli, et mõtlen sinna lihtsalt mingi laulu peale, kuid lugu hakkas mulle meeldima nii palju, et produtseerisin kogu asja ümber ja kohandasin uuele laulule sobivaks,” meenutab NOËP, kuidas ta oma sõprade pala põhimõtteliselt varastas. “Kitarrid jäid alles ning õnneks Sander ja Raul polnud ka pahased.”

NOËP lisab, et värske singli nimi on petlik ja see ei räägi tegelikult Childish Gambino nime all tegutsevast USA räpparist Donald Gloverist. “Sõnu kuulates võib aru saada, et tegu on pigem võrdlusmomendiga. Kuigi ma pole nii tuus kui Dondald Glover, siis äkki on mul mingi šanss siiski muljet avaldada,” muigab ta.

“Donald Glover” on teine singel NOËP’i teiselt kauamängivalt, mis ilmub juba järgmisel teisipäeval, 14. veebruaril. “Move Your Feet” on ideede kogum, mis inspireeritud erinevatest taskuhäälingusaadetest, intervjuudest ning sotsiaalmeedias nähtud klippidest. Albumi esimene lugu "N.Y.M.P.H.O.maniac" avalikustati eelmise aasta septembris.