Kõrv peale! Egert Milderi kauaoodatud uus lugu lennutab juba suvesse

Egert Milder
Foto: pressifoto

Täna ilmus Egert Milderil peale mõningast pausi uus kaasahaarav suvelugu Jumped into the Water koos Tais filmitud muusikavideoga.

Egert naases hiljuti Eestisse pärast nelja kuud Tai Kuningriigis, kus ta ühes abikaasa Pireti ja tütre Milliga kohalikku kultuuri tundma õppis, sügisel eetrisse jõudvaks reisisaateks materjali filmis ja uueks muusikaks inspiratsiooni kogus. Nii on ka värskelt ilmunud lugu Jumped into the Water suvist energiat täis ja julgustab vahel elus lahti laskma, riske võtma ja nö pea ees vette hüppama. Tais on filmitud ka vastilmunud loo muusikavideo koostöös operaator Mart Varesega. Muuhulgas teevad klipis kaasa ka andekad kohalikud Tai muusikud.

“Tais oli ikka päris kreisi. Päris suur väljakutse oli produtseerida ja lavastada muusikavideot tundmatul maal, sest lokatsioone oli nii palju ja just nende õigete muusikute kampa leidmine ei olnud samuti liiga lihtne. Aga vahel peabki ennast külma vette viskama ja vaatama, kuidas ellu jääd. Elu on õpetanud, et midagi põnevat mugavustsoonis ei juhtu. Et kasvada, tuleb vaeva näha ja piire nihutada,” räägib artist.

Äsjailmunud loo kirjutas Egert Berliinis koos laulukirjutajate Matteo Capreoli ja Graham Candyga. Varasemalt on Egert Milder välja andnud mitmeid populaarseid singleid ning edukalt üles astunud ka Eesti Laulu konkursil lugudega Free Again ning Georgia (On My Mind), mis mõlemad ka piiri taga kuulajaskonna leidsid.

Vaata muuskavideot siit.

Kommentaarid puuduvad