Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrv peale! Aasta naisartist Yasmyn andis välja uue sensuaalse singli

Yasmyn
Pressifoto

Täna, 6. aprillil ilmub TIKS rekords alt Eesti Muusikaauhinadel Aasta naisartisti auhinnaga pärjatud Yasmyni uus singel "Out Of My Mind".

"Lugu valmis tegelikult umbes poolteist aastat tagasi, kuid lõpliku vormi sai ta nüüd enne reliisi.  Tegu on järjekordse armastuslooga, millel on otsekohene sõnum ja vaib – võtsin inspiratsiooni mujalt maailmast, kust tavaliselt selliseid lugusid teevad pigem mehed," kommenteerib autor. "Kui peaksin lühidalt kokku võtma, siis see on lugu ihast, sobides hästi õhtuseks kuulamiseks näiteks magamistuppa," muheleb Yasmyn.

Tegelikult on publik juba seda lugu kuulnud, nimelt esitas Yasmyn sama laulu ka Eesti Muusikaauhindadel, kuid tehnilise rikke tõttu sai rahvas kuulda vaid teist osa muusikapalast. Eelmisel neljapäeval toimunud Eesti Muusikaettevõtlus Auhindadel said valdkonna inimesed kuulda lugu esmakordselt täispikkuses. 

Taaskord tõestab Yasmyn, et ta on maailmaklass ja väärib suuri lavasid. Lugu on valminud koostöös Yasmyni elukaaslase ning produtsendiga Caspar Mágusega ning bändliikmete Rainer Meinarti ja Siim Avangoga.

Kuula uut lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad