Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

“Kõik mu unistused on alati täide läinud!” Noore räppari debüütalbumil teevad eesotsas nubluga kaasa tõelised staarid

Noor räppar Lil Till avaldas debüütalbumi!
Noor räppar Lil Till avaldas debüütalbumi! — FOTO: Pressifoto

Legendaarne Records avaldas noore räpitähe Lil Tilli debüütalbumi “Raha üle kõige”, kus teevad kaasa nublu, Marps, Väike PD ja boipepperoni. Nädal tagasi avaldas Lil Till ka vendade Eskode poolt tehtud muusikavideo fookussinglile “Kalla natuke!” .

“See album on see, mida kõik teised Eestis proovivad ja tahaksid teha, aga nad proovivad liiga kõvasti,” lausub Lil Till. “Kõik mu unistused on alati täide läinud. Näiteks kunagi tundus nublu väga kauge ja unistasin temaga koos loost, aga nüüd on see albumil. Ja ma ei pabista ka, kui mõned minu unistused pole veel juhtunud, sest aeg ei ole päris. See tähendab, et kui ma juba olen unistanud, siis kuskil tulevikus on need asjad täide läinud. Nüüd mul on lihtsalt vaja sinna jõuda.”

“See on stiilipuhas modernne räppmuusika. Olen alati rääkinud, et hea räppmuusika baseerub paljuski elukogemusel. Ja vaatamata Tilli noorusele, on tal elukogemust rohkem, kui paljudel eakaaslastel,” kommenteerib Genka Lil Tilli debütalbumit. “Tal on hea tunnetus, et kuidas sellise muusika tegemine käib. See on suhteliselt oluline nüanss, sest paljudel teistel artistidel see puudub. Lisaks on ta sündinud artist. “

“Ma ei tee loomingut mingisuguse kindla eesmärgiga. Ma teen seda, mis mulle meeldib ja laulan sellest, mida ma parasjagu mõtlen ja tunnen,” seletab Lil Till. “Iga kuulaja võib seda tõlgendada nii, kuidas ta ise heaks arvab. Kui talle ei meeldi, siis tal on kehv maitse. Ja kui ta aru ei saa, siis ta saab valesti aru sellest, millest ta aru saama peab.”

Lil Tilli debüütalbum “Raha üle kõige” valmis möödunud aastal. Kokku leiab sealt 11 lugu, mille produtsentideks Jordan Nassar ja boipepperoni. Albumilt on varasemalt ilmunud singlit “Romants” ja “Ämblikmees”.

Lil Till astub 16. juunil üles Tallinnas toimuval FLEX FESTI ametlikul järelpeol.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI