Uus täht muusikataevas! Kitty Florentine andis välja uues singli oma sügisel ilmuvalt debüütalbumilt

Kitty Florentine
Kitty Florentine

Täna, 25. augustil andis uus andekas artist Kitty Florentine välja enda debüütalbumi teise singli “True Story”. Lugu valmis koostöös produtsentide Taavi-Peeter Liivi ning Metaboraga (aka Nathan Tulve), mixija ja masterdaja José Diogo Nevesiga. Kaanefoto autoriks on 3D kunstnik Karmo Järv.

“Minu jaoks on see lugu nagu hästi õlitatud masinavärk, mis räägib kuulajaga läbi enesekesksuse ja lahkuse tasakaalu. Lähtu oma unistuste täitmisel piiramatust julgusest ja loo elu naudinguga,” kommenteerib Kitty Florentine.  “True Story” peamiseks eesmärgiks  on toita ja toetada avardumist, muutumist. Nagu ka loo sõnad ütlevad: “All my life, been heating up. All my life, on time. All my life, been heating up. True Story.”

Kitty Florentine on alternatiiv artist, kelle helimaastiku osana tunned kuidas lahtuvad piirid. Avaneb muinasjutuline maailm, mis lubab reaalsusel avastada oma kõikvõimalikkust. Tema õrn kuid täidlane hääl ning jõuline instrumentaal, mis seob ootamatud žanrid üheks, tõmbavad kaasa elama ühe inimese elu kogemise loole, milles on omajagu vastupanu, õrnust, raevu ja soojust.

Kuula uut lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad