Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kaunis kuulamine! Eleryn Tiit avaldas akustilise EP “Lähemal sulle”

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Laura Nestor/Pressimaterjal

Täna ilmunud EP ”Lähemal sulle” on kokkuvõte Eleryni viimase paari aasta loomingust akustilisel kujul. EP on enamjaolt salvestatud laivis Retrosonic stuudios Tallinnas. Eleryni debüütalbumit on oodata 2023. aasta teises pooles.

Eleryn kommenteerib oma uut EP-d nii: ””Lähemal Sulle” on akustiline vahekokkuvõte minu praegusest loomingust enne oma päris esimest albumit. Akustiline just seetõttu, et ma olen alati armastanud intiimseid akustilisi kontserte, kus saab anda lugudele, mida inimesed on tavaliselt harjunud kuulma ainult ühte moodi, uue elu. Seega tundus igati loogiline need lood salvestada nagu mulle meeldib neid kontsertidel esitada ja EP-na välja anda. Minu jaoks on tegu erilise projektiga veel seetõttu, et ma mängin kahes loos ka ise instrumenti. Minuga koos musitseerivad Heikko Remmel basskitarril ning Robin Mäetalu kitarril.”

EP avaldamisega seoses on Elerynil plaanis 28. veebruaril ka eriline kontsert ning vihjeid selle kohta tasub otsida tema Instagramist @eleryntiit.

Aasta teises pooles on oodata ka Eleryni debüütalbumit, mille nimel on lauljatar juba mõnda aega tööd teinud: ”Viimase aasta aja jooksul olen ma palju hetki veetnud kodus klaveri taga lugusid kirjutades. Olen teadlikult loonud muusikat just oma tulevase debüütalbumi tarbeks. Esimesed salvestussessioonid Soomes ja Rootsis toimuvad juba kevadel ning olen kaasanud autoreid-produtsente ka mujalt, näiteks Inglismaalt”.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI