Reklaam sulgub sekundi pärast

Käbi ei kuku kännust kaugele! Madonna tütar avaldab muusikavideos austust oma ema loomingule

Madonna tütar Lourdes Leon
Madonna tütar Lourdes Leon — FOTO: Angela WEISS / AFP / Scanpix

Madonna tütar Lourdes Leon (26) on modell ning muusik. Tema artistinimi on Lolahol. Oma viimases muusikavideos "Spelling" avaldab lauljanna austust oma emale ning selle visuaal on inspireeritub Madonna 1998. aastal ilmunud videost "Frozen", kirjutab People.

"See teos on väga eriline," kirjutas Leon. "See on austusavaldus mu ema ajatule kunstiteosele "Frozen". Tegemist on looga, mis on mu elus lugematutel kordadel ette tulnud ning see ühendab meid kahte."

Popstaari tütar lisas, et tunneb ema vastu suurt armastust. "Ma poleks keegi ilma selle naiseta, kes tõi mind siia maailma. Ma austan teda ja loodan, et see väljendub ka minu loomingus." 

Ema ja tütre teostes on nii mõndagi ühist, ka temaatika on sarnane. Ka varasemalt on Lourdes intervjuudes avaldanud, kuidas ema artistiklikus ning tööeetika on teda inspireerinud.

2021. aasta intervjuus ajakirjale Interview Magazine ütles ta: "Minu kogemused mu ema muusikaga on vanemaks saades nii palju muutunud, sest suudan üha paremini ära tunda, kui mõjukas ja hämmastav see naine on ning kui palju jõudu ta annab teistele." 

Võrdle kaht muusikavideot ka oma silmaga!