Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Jüri Pootsmannil ilmub album “Suveööde unetus”! Esitluskontserti varajase soovija piletid on juba otsas

Foto: pressimaterjal

Jüri Pootsmannil ilmub 18. novembril uus täispikk album “Suveööde unetus” ja uhiuus album käib kahtlemata käsikäes koos suurejoonelise esitluskontserdiga. Terve album tuleb esmaettekandele 8. detsembril Telliskivis tegutsevas klubis D3.

Albumilt leiab kokku 10 lugu, millest mõned on kindlasti kuulajale juba tuttavad. Uue albumi helipildiline kontseptsioon sai alguse Jüri Pootsmanni 2021.aasta Eesti Laulul osalenud ja kolmanda koha saavutanud looga “Magus melanhoolia”. Lisaks veel peale seda ilunud “Ümber sõrme”, “Jäljed jätsid tuulde” ja hetkel raadiotes kõlav kõige uuem singel “Vaata mind”. Ning juurde veel erinevate produtsentide ja laulukirjutajatega koos kirjutatud 6 emotsionaalset laulu.

Vaata muusikavideot lähemalt siit.

Jüri Pootsmanni novembris ilmuv album “Suveööde unetus”  jõuab lettidele vinüüversioonina ja seda on võimalik ette tellida Apollo poodide keskkonnast. Esimesed 100 ettetellijat saavad vinüülplaadi koos Jüri Pootsmanni pühendusega. Telli siit.

“Suveööde unetuse” esitluskontsert toimub 8.detsembril klubis D3, kus astutakse lavalaudadele koos bändiga, kelle esituses tuleb esmaskordselt ettekandele terve uus album. Meeleolukast õhtust ei puudu ka erikülaline. 

Esmaspäeval väljakuulutatud esitluskontserdi varajase soovija piletid on juba välja müüdud, teise kategooria pileteid on võimalik soetada Piletilevist. Lisaks on saadaval ka tavapileti ja vinüülplaadi kombinatsioon. Soeta endale piletid mugavalt siit.

Lisaks võib sel sügisel Jüri näha igal pühapäeval kanalis TV3, selle sügise suurima telesaate “Tantsud tähtedega” saatejuhina.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI