Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Juba sel laupäeval tuleb Iisraeli psy-trance duo Vini Vici Eestisse

psy-trance duo Vini Vici
psy-trance duo Vini Vici — FOTO: Pressimaterjal


Juba sellel laupäeval, 18. märtsil väisab Tallinnat taaskord Iisraelist pärit duo Vini Vici. Psy-trance muusikastiili viljelevad muusikud jõuavad Eestisse teist korda ning üllatavad publikut vägeva show-ga. Lisaks Iisraeli muusikutele astuvad Kultuurikatlas üles Karinsmatic, Merike Rundu ja Psyzone.

Vini Vici koosneb kahest DJ-st ja produtsendist, kelleks on Aviram Saharai ja Atan Kadoshi. Iisraelist pärit muusikud on mõlemad varasemalt tegelenud ka sooloprojektidega, ent aktiivsed on nad muusikamaastikul olnud mõlemad juba 20 aastat. 

Psy-trance duo Vini Vici sündis aga 2013. aastal, kui meestel tekkis soov tagasi vanakooli helipildi juurde minna. Idee oli nostalgia futuristlike mõtetega kokku viia ning luua midagi väga autentset ja eklektilist, mis kuulajat paeluks. 

Nende edukust näitavad ilmekalt kuulajanumbrid. Näiteks on Vini Vici energiline "Free Tibet" remix kõigi aegade kuulatuim psytrance'i lugu. Seda on Youtube'is vaadatud peaaegu 132 miljonit korda.

Duo on leidnud oma nime ka paljudest edetabelitest ning Vini Vici’t on nimetatud ka maailma parimaks psy-tranceartistiks lausa kolmel aastal järjest (2015-2017). Lisaks on muljetavaldav ka nende pikk koostööpartnerite nimekiri, kuhu kuuluvad näiteks ka sellised maailmakuulsad DJ-d nagu Armin Van Buuren, Dimitri Vegas ja Steve Aoki.

Vini Vici esineb Tallinnas Kultuurikatlas sel laupäeval, 18. märtsil. Uksed avatakse kell 23:00.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI