Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Ingmar Erik Kiviloo püüdleb oma suurima unistuse poole: otsin erinevatest kohtadest toetust…

Ingmar Staris
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Ingmar Erik Kiviloo, kellel ilmus hiljuti ka uus singel. Ingmar rääkis, kuidas ta on täitmas oma pikaajalist soovi ja eesmärki – minna USAsse muusikaproduktsiooni õppima!

Ingmar kinnitab, et elu pärast saadet on kulgenud peamiselt ikka tõusvas joones ja ta on väga rahul sellega, mis toimub. “Mõned päevad peale väljalangemist kutsuti mind jõulutuurile, see oli esimene väga kõva asi. Sealt edasi andsin välja oma esimese singli ja nüüd ma olen siin teise looga,” räägib ta.

Noormees lõpetas hiljuti gümnaasiumi ja tunnistab, et unistab USAs õppimisest. Sügisest lähebki ta teisele poole ookeani muusika produktsiooni õppima. “Ameerika õppemaksud on hästi kallid. Selle tõttu otsin ma erinevatest kohtadest toetust, õnneks kooli poolt on see olemas ka ja ma ei pea kõike ise maksma,” kirjeldab Ingmar. Juuli lõpus plaanib ta korraldada ka toetuskontserdi, kus inimesed saavad hoogu kaasa anda tema õpingutele. 

Ingmar avaldas, et tema uus lugu on pühendatud kõigile neile, kes tema unistustesse ja plaanidesse ei usu. “Selliseid hetki on tulnud küll, kus inimesed ütlevad, mida ma nende arust võiksin teha,” tõdeb ta.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI