Ilmus ansambli The Black Keys kauaoodatud uus album

The Black Keys
Pilt: pressifoto

The Black Keys avaldas uue albumi Dropout Boogie”, mis on nende karjääri jooksul järjestikuselt üheteistkümnes, tähistades ühtlasi 20 aastat muusikas. Ameerika rokkansambli viimased viis albumit on jõudnud edetabelite top 10 hulka, võitnud kuus Grammy auhinda ja müünud välja kontserdisaale üle kogu maailma. Värskelt ilmunud albumi fookussingliks on lugu “For The Love of Money”.

Tegu on duoga, keda on nimetatud Ameerika kõige usaldusväärsemaks bändiks ja üheks parimaks rokkansambliks kogu planeedil. Uuelt albumilt leiab põnevaid koostööprojekte erikülalistega nagu Billy F. Gibbons (ZZ Top), Greg Cartwright (Reigning Sound) ja Angelo Petraglia (Kings of Leon). Kuigi ansambel tegi varasemalt tihedalt koostööd produtsendiga Danger Mouse, on see esimene kord, kui bänd on oma albumi loomeprotsessi kaasanud nii mitu uut tegijat.

Albumilt seni ilmunud lugudest on kõige edukam singel “Wild Child”, mis ilmus koos lõbusa muusikavideoga, peegeldades ühe Ameerika keskkooli mitmeid värvikaid tegelasi. Nagu bändile omane, kirjutasid duo liikmed Dan Auerbach ja Patrick Carney kogu uue albumi materjali stuudios ise ning mitme loo puhul saavad kuulajad rännata tagasi bluesi juurte juurde, nagu ansambli algusaegadel, ühes Ohio keldris.

Albumi lugude nimekiri:
1. Wild Child
2. It Ain’t Over
3. For the Love of Money
4. Your Team Is Looking Good
5. Good Love
6. How Long
7. Burn the Damn Thing Down
8. Happiness
9. Baby I’m Coming Home
10. Didn’t I Love You

Kuula ansamblu uut albumit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad