Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Ikevald Rannap loobus artistina tuntud perekonnanimest: uus muusika on ilustamata ja toorem

“Hurricane”
“Hurricane” — FOTO: Pressifoto

Ikevald Rannap naaseb oma juurte juurde ning avaldas loo “Hurricane” uue artisti nime alt – Ikevald.

“Minu elu on olnud täis ootamatusi ning mitmete alter egode surmasid ja sünde,” sõnab ta. Uus lugu “Hurricane” ilmub uue artisti nime alt Ikevald, mis sümboliseerib tema elus uut loomeperioodi. Ikevaldi eelmine album “Synchronize” oli peamiselt funk, soul ja rock kõlaga, kuid järgmise albumiga naaseb ta oma rocki juurte juurde ning uus muusika on varasemaga võrreldes oluliselt ilustamata ja toorem. “Pärast pikka teekonda, kui olen katsetanud erinevate žanritega, on see justkui taasühendumine minu juurtega,” ütleb Rannap. 

See lugu on mõeldud inimestele, kes otsustavad raskustest hoolimata elada kartmatult ja avatud südamega. Maailm on täis ootamatuid pöördeid ja keeriseid ning me ei tea täpselt kunagi mida homne päev toob – elu on nagu loo pealkirigi üks paras orkaan (eng. hurricane).

Lugu on salvestatud koos Ikevaldi bändiga milles ta laulab, Oskar Malleus mängib kitarri, Valdur Viiklepp basskitarri ning Sten Loov trumme. Loo aitas produtseerida Ikevaldi hea sõber Tõnis Noevere, kes on rocki maailmas, lisaks muudele projektidele, tuntud ka kui Metsatölli trummar. 

Ikevald Rannap on laulja ja laulukirjutaja, kes astus esmakordselt Eesti publiku ette 2007 aastal. Ta andis 2015 aastal välja pop-rock lühiplaadi “LiveLoveLaugh” ning seejärel rändas mööda maailma kolm aastat ringi, et koguda inspiratsiooni tema esimese täispika albumi “Synchronize” jaoks, mis sündis koostöös hinnatud produtsendiga Ricky Delin. “Hurricane” on esimene singel sügisel ilmuvalt albumilt. 

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM