Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Huvitav soov! Beyoncé palub fännidelt väga erilist sünnipäevakingitust

Beyonce
Beyonce — FOTO: Reuters/Scanpix

Beyoncé saab 4. septembril 42-aastaseks ja tal on väike “sünnipäevasoov”, mida ta tahaks, et tema “Renaissance” tuuril osalejad täidaksid. Beyoncé postitas hiljuti oma soovi nii oma kinnitatud Instagrami Instagrami lugude osasse kui ka oma ametlikule saidile.

“Neitsihooaeg on käes,” seisis Beyoncé postituses. “See ringreis on olnud nii rõõmustav ja viimasele kuule lähenedes on minu sünnipäevasoov tähistada koos teiega kui kannate oma kõige vapustavamaid hõbedasi riideid 8.23 – 9.22 toimuvatel showdel!”

Need kuupäevad hõlmavad Neitsi astroloogilist märki ja ta lisas: “Me ümbritseme end igal õhtul särava inimdiskopalliga.”

“Kõik peegeldavad üksteise rõõmu,” lõpetas postitus. “Näeme seal!”

Ticketmasteri andmetel peatub tuur neil kuupäevadel Glendale’is, Arizonas, Las Vegases, Nevadas, Santa Claras ja Inglewoodis Californias, Seattle’is, Washingtonis ja Arlingtonis, Texases.

23. september võib olla laulja jaoks üks tähendusrikkamaid tuurikuupäevi, kuna ta peab esinema oma kodulinnas Houstonis Texases. Ringreis lõpeb 1. oktoobril Missouri osariigis Kansas Citys.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI