Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Hitihoiatus! Merilin Mälk üllatab uue hoogsa ja tantsulise singliga

Merilin Mälk
Merilin Mälk — FOTO: Liina Notta

Merilin Mälk alustab aastat hoogsa ja tantsulise singliga “Kustuta janu”. Lüürika on Merilini enda sulest ja muusikaliselt andsid loo lõppversiooni oma panuse Merilini kõrval Camu Creutz, Elias Hjelm, Steven Ilves, Cecilia-Martina Mägi. Loo visuaali tegi Oskar Kadaksoo.

Merilini sõnutsi on selles laulus tükike noorust, sellega seonduvat segadust, armastust, igatsust, kui ka pisiasjades leiduvat puhast rõõmu: “Loos pean ma peamiselt dialoogi iseendaga, barmaniga ja ka kokteiliga enda ees. Rahvarohkesse kohta jõudes satun inimeste küsimuste küüsi, kuna näevad, et olen jäänud oma mõtetega üksi. Mille peale ma justkui naeran enda üle ja räägin oma murtud südamest, mida mul tegelikult ei ole. Tegelikult tunnen, et olen oma sõprade kõrval lihtsalt üks tavaline viies ratas vankri all. Küll aga on mul hea meel, et ma ei jäänud nende mõtetega üksi koju. Päeva lõpuks tahan ma lihtsalt noorust ja seiklusi nautida.”

“Kustuta janu” visuaali filmimine (Oskar Kadaksoo) ja pildistamine (Liina Notta) toimus Tallinna ööklubis Studio. Merilinil on hea meel, et video sidus lokatsiooni ja laulu omavahel kenaks tervikuks, kuna tunnistab, et naljakal kombel kujutaski ta vaimusilmas ette, et kogu see lugu rullub lahti just selle ööklubi seinte vahel. Teisalt nentis ta, et väga veider oli sattuda sinna ajal, kui ruumid olid tühjad.

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM