Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Fotod! Tõusev täht An-Marlen kannab oma muusikavideotes mitmetuhande euro eest disainerrõivaid

An-Marlen
An-Marlen — FOTO: Pressifoto

25. mail annab armastatud popartist An-Marlen välja kauaoodatud debüütalbumi „Iseendale”, millega koos ilmuvates muusikavideotes kannab artist seitsme erineva Eesti disaineri ja ühe Ukraina brändi rõivaid.

„Eesti disainerite looming on mind alati lummanud. Mul on olnud suur rõõm teha koostööd niivõrd paljude omapäraste disaineritega, kelle riided on minu muusikale alati palju juurde andnud. Ja nii ka seekord.’’ kirjutab An-Marlen. 

Iga albumi looga tuleb välja ka muusikavideo, mille lavastaja on Henry Parelo. Videotes saame näha mitme erineva disaineri loomingut: Aldo Järvsoo, Vilve Unt, Kät bränd, August, Xenia Joost, Lotte Jürjendal ja Ukraina bränd We Heat. Lisaks riietele saab videotest näha Patrick Soome ja Erik Merisalu hõbeehteid. „Mul on nii hea meel, et kõik disainerid olid nõus minu videotega kaasa tulema. Käisin aasta alguses läbi kogu Eesti disainerite loomingu. Sõelale jäi neid, kellega mul on seljataga aastatepikkune koostöö, kui ka uusi lemmikuid, kelle riided sobisid minu videotesse ideaalselt.’’

7. juunil toimub ka albumi esitluskontsert Fotografiskas, kus saab lisaks uuele muusikale näha ka albumi jaoks valminud visuaale. Juba albumi ilmumise päeval saab kuulda eksklusiivsel kontserdil akustilist albumi materjali Muhe Livel KÄT Stuudios, kelle loomingut An-Marlen ühes videos kannab. Pileteid saab osta siit.

Power Hit Radio Instagrami kontol on käimas ka vinge loosimäng, mille raames on võimalik võita kaks piletit An-Marleni kontserdile!

Vaata lähemalt:

Kommentaarid puuduvad

Parima Eesti muusika

toob sinuni STAR FM EESTI