Fännidele rõõmusõnum! Ed Sheeran üllatab pärast edukat kontserttuuri eriti erilisel viisil

Ed Sheeran
Pilt: pressimaterjal

Ed Sheeran andis välja albumi “=” (Equals) kontserttuuri eriversiooni “= (Tour Edition)”, mis peidab endas üheksa lisandunud lugu, millest neli – “I Will Remember You”, “Welcome To The World”, “One Life” ja “Penguins” – ei ole varasemalt ametlikult välja antud. Nimetatud lugudest viimaseid kahte võis esmakordselt kuulda küll aga 2019. aasta linateose “Yesterday” taustal, milles Ed ise ka kaasa tegi. 

Möödunud oktoobris ilmunud albumilt võis leida 14 muusikapala, millele lisandusid nüüd neli seni avaldamata lugu ning samuti varasemalt ilmunud lugude uued versioonid: “Afterglow”, “The Joker And The Queen (feat. Taylor Swift)”, “2step (feat. Lil Baby)”, “Bad Habits (feat. Bring Me The Horizon)” ja koos Fireboy DML-iga ilmunud lugu “Peru”. Edi viimase stuudioalbumi “=” lugusid on digiplatvormidel kuulatud tänaseks pea 5 miljardit korda. 

Ed Sheeran on oma kontsertturneega jõudnud hetkel Suurbritanniasse ning annab augustikuus kontserdid ka näiteks Soomes, Rootsis, Taanis, Poolas. Rohkem infot tuuri kuupäevade kohta leiab artisti kodulehelt. 

“= (Tour Edition)” lugude nimekiri:

1.  Tides
2. Shivers
3. First Times
4. Bad Habits
5. Overpass Graffiti
6. The Joker And The Queen
7. Leave Your Life
8. Collide
9. 2step
10. Stop The Rain
11. Love In Slow Motion
12. Visiting Hours
13. Sandman
14. Be Right Now
15. Afterglow
16. One Life
17. Penguins
18. I Will Remember You
19. Welcome To The World
20. The Joker And The Queen (feat. Taylor Swift)
21. 2step (feat. Lil Baby)
22. Bad Habits (feat. Bring Me The Horizon)
23. Peru (with Fireboy DML)

Kuula albumit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad