Ewert and The Two Dragonsi ainus suvine suurkontsert toimub üllatavas kohas

Ewert and The Two Dragons
Pilt: pressifoto

Eesti menukaim indie-rocki kollektiiv Ewert and The Two Dragons annab 15. juunil oma ainsa suvise suurkontserdi Ülemiste City kogukonnapäeva raames. Tegemist on juba iga-aastaseks traditsiooniks kujunenud üritusega, kus kutsutakse kokku tänaseks juba üle 14 000 talendi suuruseks kasvanud Ülemiste City kogukond, et üheskoos nautida suvesoojust ja parimat kodumaist muusikat.

Sel aastal keskendub kogukonnapäev oma rohelisele ja tervislikule talendikeskkonnale. Esitletakse kõige põnevamaid ja innovaatilisemaid rohe-, tervise- ja talenditeenused alates teadusasutustest kuni tulevaste ükssarvikuteni. Lisaks tutvustatakse linnaku kõige olulisemaid arenguid, uusi koostööprojekte, põnevaid teenuseid ja sündmusi, mis nii sel kui ka järgmisel aastal veel ees seisavad.

Kogukonnapäeva avab pidulikult Edward von Lõnguse 7,5 m kõrguse teos “Viimne kohtupäev”, mis on inspireeritud Michelangelo Sixtuse Kabeli laemaalist Vatikanis ja sümboliseerib taevasse igavese rikkus poole püüdlemist läbi õndsuse otsingute. Teos jääb Ülemiste City pargis eksponeerimisele kuni juuni 2023.

Oma selle suve ainsa suurkontserdi annab Ülemiste Citys aga Ewert and The Two Dragons. Tegemist on viimase kümnendi ühe edukaima kodumaise artistiga, kes andnud sadu kontserte nii siin kui ka mujal, sh viibinud oma tuuride raames ainuüksi USA-s pea pool aastat. 2016. aastal anti esimese Eesti artistina soolokontsert Saku Suurhallis.

Draakonite diskograafiasse kuuluvad debüütalbum “The Hills Behind The Hills” (2009), fenomenaalne “Good Man Down” (2011),  palavalt armastatud “Circles” (2015) ja koostöös Sander Mölderiga valminud “Hands Around the Moon” (2018). Mullu tähistas bänd kümne aasta möödumist albumist “Good Man Down” ning andsid välja esimese live-plaadi, mis sai salvestatud Saku Suurhalli kontserdil.

Ülemiste City kogukonnapäev koos ansambliga Ewert and The Two Dragons leiab aset kolmapäeval, 15. juunil. Piletid on saadaval Piletilevis. Liitu sündmusega ka Facebookis.

Kommentaarid puuduvad