Reklaam sulgub sekundi pärast

VÕRDLE | Eurofännide arust on 5MIINUSE ja Puuluubi lauljad sarnased just nende megastaaridega

5MIINUST ja Puuluup Eurovisioni finaalis
5MIINUST ja Puuluup Eurovisioni finaalis — FOTO: Sarah Louise Bennett/EBU

Eesti eurolaul tekitas rahvusvaheliste fännide seas palju elevust ja eriti menukaks osutus just Veissoni tants, mida jäljedatakse ohtralt ka TikToki videotes. Lisaks sellele pälvis tähelepanu ka Põhja-Korea ja Marko Veissoni välimus, mida kõrvutati kahe maailmakuulsa staariga.

Nimelt leiavad mitmed eurofännid, et Puuluubi solist Marko Veisson (47) on äravahetamiseni sarnane populaarse youtuberiga Vsauce, kodanikunimega Michael Stevens (38).

Vsauce on populaarne YouTube'i kanal, mille Stevens lõi 2010. aastal. Kanal keskendub teaduslikule haridusele ja populaarteadusele, pakkudes huvitavaid ja tihti ootamatuid fakte ning vastuseid erinevatele küsimustele. Vsauce'i videod hõlmavad laia valikut teemasid, sealhulgas füüsikat, matemaatikat, bioloogiat, psühholoogiat, filosoofiat ja palju muud.

Ka Veisson pole teadusest sugugi kauge. Olles aktiivne teadlane, on ta oma uurimistööde ja akadeemilise tegevuse kaudu andnud olulise panuse Eesti rahvamuusika ja kultuuri mõistmisse ja säilitamisse.

Vaata pilte ja võrdle!

Marko Veisson ja Michael Stevens
Marko Veisson ja Michael Stevens — FOTO: EBU/Wikipedia

Teine laulja, keda megastaariga võrreldakse, on 5MIINUSE laulik Põhja-Korea, kodanikunimega Karl Kivastik, kes on eurofännide hinnangul justkui Pitbulli teisik. Ilmselt pole siinkohal raske mõistatada, miks see nii on - kiilas pea ja tumedad päikseprillid on mõlema mehe signatuuriks.

Pitbull, kodanikunimega Armando Christian Pérez, on Ameerika räppar, laulja, laulukirjutaja ja plaadiprodutsent. Ta on tuntud oma ladina- ja hip-hop-muusika segamise poolest ning on saavutanud rahvusvahelise kuulsuse oma energiliste ja kaasahaaravate hittidega.

Vaata pilte ja võrdle!

Põhja-Korea ja Pitbull
Põhja-Korea ja Pitbull — FOTO: EBU/©MPI04/Capital Pictures