Alika Milova suure Eurovisioni finaali eel: tunnen, et praegu on õige aeg ja õige koht!

Alika Milova
Alika Milova — FOTO: Silver Siilak

Kohe pärast Eurovisioni teist poolfinaali toimus kõikide edasi pääsenud artistidega pressikonverents, kus sai küsimustele vastata ka Eestit esindav Alika.

Alustuseks uuris Alika käest üks ajakirjanik, et kuna tema ema oli ühes intervjuus öelnud, et kui tütar edasi pääseb, hüppab ta esimesele lennule, siis kas ta on juba asunud pileteid ostma. Alikale tuli see aga tõelise üllatusena. “Ma ei tea sellest midagi!” ütles ta.

Hetkel on Liverpoolis Alikat toetamas vaid tema isa, tema ema ja õde aga vaatasid poolfinaali Eestis. 

Alika jaoks tähendas Eurovisioni finaali pääsemine tõelise lapsepõlve unistuse täitumist. “Kui olin väike, vaatasin alati Eurovisioni. Mõtlesin, et kui olen 16, lähen Eurovisionile ja mul on veidi hea meel, et seda siis ei teinud. Nüüd 20-aastasena tunnen, et olen ma õigel ajal õiges kohas! Mul on palju tundeid hetkel ja raske uskuda. See oli lapsest peale mu unistus ja mul on suur rõõm olla nende andekate inimestega olla siin. See on imeline,” rääkis ta.

Oma loo sõnumiga püüab Alika anda edasi lootust ja eneseusku. Ta soovitab kuulata oma südant ja ehitada lisaks sillale teiste inimestega ka suhe endaga, sest kuigi seda on raske teha, on see vajalik ning seda ei tohiks unustada.

Vaata Alika pressikonverentsil antud intervjuud videost!

Kes võidab Eurovision 2023?

Tule hääleta SIIN ja võida 1it.ee Arvutipoe 400 € väärtuses kinkekaart!

Kommentaarid puuduvad