Reklaam sulgub sekundi pärast

Eriti raju galerii! Vaata, milline staarimeri käis Clicherik & Mäx uue singli esitluspeol

Pidu
Foto: Rauno Liivand

Eestimaa kuumimate kehadega räpiduo Clicherik & Mäx esitlesid 31. märtsil Fotografiskas oma muusikavideot loole “Pargi 6”, mis ametlikult ilmus 1. aprilli ööl. 

Clicherik & Mäx on hakkama saanud suvebängeriga “Pargi 6”, mis lendas avapäeval Spotifys kõige kuulatumaks Eesti looks ning mille muusikavideo on siiani Youtube muusika vahekaardil #3 trending. 

Üle 50 tuhande korra vaadatud muusikavideo autoriks on Janar Aronija ja Propapanda meeskond, kes tõstsid loo ka visuaalselt täiesti järgmisele tasemele. “Käisime läbi poistega kõik valikud ja silma jäi kōige rohkem Janar Aronija, kelle portfolio on super. Video tuli mega kõva ja nagu iga uue videoga, on see kõige lemmikum ja lahedam,” räägib Clicherik tunnistades, et on tulemusega väga rahul. 

“Viimaks näeb igaüks, mis saab siis, kui lukustada keset majapidu kaks parimat sõpra kaameratega ümbritsetud vetsu kümneks tunniks kinni,” iseloomustab videot Janar Aronija ja lisab: “​​Tõdemusega, et ükskõik kui lahedaid ja hulle asju videosse välja ei mõtleks, siis miski ei hoia rohkem meie tähelepanu ja huvi kui muusikute enda karismaatiline ja naljakas lipsync otse kaamerasse. Eriku ja Maxi sünergia üksteise ja kaameraga on pärast 1000x vaatamist ikka imeline. Pane võtteplatsil lihtsalt kaamera tööle ja naudi.”

Kes on Clicherik & Mäx?

Aastal 2018 said kaks teismelist paksu poissi kokku, tirisid netist tasuta biidi, tegid sinna sõnad ning järgmine hetk olid kogu Maarjamaa festivali alad ja klubi põrandad saepuruks hüpatud just Clicheriku & Mäxi taktikepi järgi.

Paksud on tabanud väga täpselt tee inimeste südametesse. Seda loomulikult oma värskuse, positiivsusega ning energiapaugu all laividega, kust keegi nii lihtsalt oma häälega tagasi ei tule. “Käed Üles”, “Gaas”, “Madalal” ja “Maakas” - you name it. Just nende Clicheriku & Mäxi sulest tulnud üllitistega on möödunud iga viimne pidu. Viimane (toim. “Maakas”) on pälvinud ka 2020. aasta Raadio 2 Aastahiti tiitli. Enough said.