Elephants From Neptune avaldas kauaoodatud videosingli uuelt albumilt

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Rokisõpradele on head uudised, sest täna ilmunud videosingliga “Motel Blue” kuulutas bänd välja 27. oktoobril ilmuva uue albumi “Boogieland”.

“”Motel Blue on tagasivaade Elephantsi senisele teekonnale ja mõnes mõttes ka minu isiklikule teekonnale muusikuna. See peegeldub ka sõnades, et see pole alati olnud lihtne, aga selleks, et elus edasi liikuda, tuleb hoida pea püsti ja mõelda positiivselt,” märkis solist Robert Linna.

“Meile kõigile jagub maailmas armastust, me lihtsalt peame õppima seda ka ise jagama. Fleetwood Macilt ja Thin Lizzylt inspiratsiooni saanud loo näitel oleme bändina kindlasti avanud endas uue külje,” lisas ta.

“”Motel Blue” sündis ühest Robi demost ning ma olin kitarrikäigu esimest sekundist juba müüdud ja teadsin, et see lugu peab minema plaadile. Ta ei ole meie tüüpiline pauguga-uks-lahti-ja-kannaga-näkku lugu, vaid midagi teistsugust – pisut isegi melanhoolne, kuid siiski positiivse alatooniga,” lisas trummar Jon Mikiver.

“Esiteks tahtsime ta esimese singlina välja panna, et ka kuulajad saaksid aru, et uus plaat on jälle midagi teistsugust ning me ei lähe täpselt samadel radadel edasi,” jätkas ta

“Teiseks, suvi on ju paljude jaoks selline aeg, kus saab vabamalt oleskleda ning nüüd saabunud sügis paneb sellele alati liiga äkilise lõpu. Ja olge mureta, meie oktoobris ilmuv uus plaat on täpselt see ravim ja medikament, mida te sügiskaamose leevenduseks vajate,” usub Mikiver.

Kuula uut singlit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad