Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Eesti Laulu konkursil tuntust kogunud Heleza avaldas suvise singli

Heleza
Pilt: pressifoto

Eesti Laulul tuntust kogunud Heleza avaldas täna suvehõngulise singli “Bon Voyage”, mis juhatab sisse lauljatari toimeka suve. Loo kaasautoriteks on lisaks Helezale ka Soome päritolu produtsent Niko Lith, kes on varasemalt teinud muusikat ka Elina Borni ja Jüri Pootsmanniga ning laulukirjutaja Anniina Timonen.

“Bon Voyage“ on laul, milles võiks igaüks end ära tunda. Kogu lugu sündis nii iseenesest ja tahtsin sinna sisse panna tõelise suve tunde. Saadame selle talvemasenduse kuskile kaugele reisile ja naudime neid pikki õhtuid, sõpru ja päikseloojanguid kuniks neid on,” kirjeldab Heleza loo olemust.

Noor lauljatar Heleza on lühikese ajaga jõudnud palju – koroonaperiood tõi endaga plaadilepingu Universal Musicuga, esimese singli ning pileti Eesti Laul 2021 poolfinaali, kus esitatud lugu “6” tõusis kiirelt edetabelite esiotsa ning vallutas raadioeetreid terve kevade. Järgnenud minialbumi lood on põimitud tema eneseotsimise ja avastamisega - muusika on rohkem laululine ja mänglev, seotud hingest tulnud sõnadega. Kõik enda loomingu kirjutab lauljatar ise, ammutades inspiratsiooni enda elust ja kogemustest. Minialbumile järgnesid singlid “Üksinda koos” ja “Igavesti (ft. An-Marlen)”.

Vaata videot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI