Seda oskavad küll vaid vähesed! Sissi demonstreeris oma salajast annet

Sissi
Sissi — FOTO: Silver Siilak

TV3.ee veebisaates “10 küsimust artistile” on külas kõik Eesti Laulu tänavused finalistid, et paljastada endast seniteadmata fakte ja avada end lauljana.

Kui Sissi saaks taas kogeda üht mälestust, siis oleks selleks Disneylandi külastamine. “See oli minu jaoks nii suursugune ja meeliülendav kogemus, kõik need lossid ja sõidud. Siiani, olles 23, unistan, et ma saaksin sinna tagasi minna,” õhkab lauljatar.

Mis on midagi, mida teavad Sissi kohta vaid vähesed? “Ma armastan füüsikat! Eriti kvantummehhaanikat. Mind nii huvitab see maailm, mida me veel ei oska seletada. Kosmos, galaktikad, planeedid, see kõik. Ma reaalselt fännan füüsikat!” avaldab loo “Lighthouse” autor.

Kes oleks see inimene, kellega Sissi sooviks üheks päevaks kohad vahetada? “Mul on sellele küsimusele olnud sama vastus sellest ajast, kui ma olin 12. Ma olin väiksena hästi suur “Hannah Montana” fänn ja Miley Cyrus mängib peategelast. Noorena tekkis mõte, et issand, kui mina vaatan kodus seda sarja, see näitleja on kusagil USAs ja teeb seda sarja. See oli kuidagi sürr ja meta mõte minu jaoks ning ma tahaksin teada, missugust elu Miley Cyrus elab,” kirjeldab Sissi.

Mida teeks Sissi miljoni euroga, milline on tema lemmikpaik Eestis ja mis on tema salajane anne?

Vaata kõiki Sissi vastuseid videost!

Kommentaarid puuduvad