On, mida oodata! Eesti Laulu finaal toob lavale tõelise artistide raskekahurväe

Eesti Laulu teine poolfinaal
Eesti Laulu teine poolfinaal — FOTO: Silver Siilak

Eesti Laulu finaalist 11. veebruaril kujuneb suur muusikapidu, sest lisaks 12 finalistile astuvad külalisartistidena publiku ette paljud säravad kodumaised muusikud.

“Eesti Laulu finaal toob ühte õhtusse kokku täiesti uue muusika ja juba tuntud hitid, alles tuntust koguvad artistid ja suure kogemustepagasiga muusikud. Tähistame muusikat selle kõige paremas mõttes,” sõnab Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula. Ta lisab, et aasta tähtsaim muusikasündmus pakub elamuse igale maitsele ja võimalusel tasub finaalkontserdile kohale tulla.

Finaalkontserdil on üllatusi oodata mitmeid, sest kokku saavad värsked kooslused ja uue kõla saab mitu tuntud lugu. Kummarduse möödunud aasta võiduloole “Hope” teeb ansambel Zetod, kes annab STEFANi laulule nüüd omapoolse tõlgenduse nii läbi muusika kui ka sõnade.

Eesti Laulu lavale astub taas ka STEFAN ise, kes esitleb finaalis oma värskeimat muusikat. Uhiuue singliga astub esimest korda kontsertpubliku ette ka Karl-Erik Taukar koos bändiga.

Täiesti uue kõla saab Eesti Laulu finaalis Inese kunagine menulugu “Iseendale”. Laval liitub lauljatariga duo Púr Múdd, kelle repertuaaris leiab mitmeid silmapaistvaid koostööprojekte.

Meeldejäävat esitust on oodata ka juba aastakümneid lavalaudadel karjääri teinud muusikutelt. 30 aastast tegevust tähistav 2 Quick Start paneb finaalis elama oma hittlood ja erilist vaatemängu on oodata Rein Rannapilt.

11. veebruaril Tondiraba jäähallis toimuvas Eesti Laul 2023 finaalis lähevad võitu püüdma 12 lugu. Finaalis osalevad Meelik, INGER, Janek, ELYSA, m els, Bedwetters, Andreas, ALIKA, Anett x Fredi, OLLIE, MIA ja SISSI.

Eesti Laulu finaali vahendavad ETV, ETV2, ETV+, Raadio 2, Jupiter ja ERR portaal. Finaalkontserti juhivad Grete Kuld ja Tõnis Niinemets.

Piletid finaalkontserdile on müügil Piletilevis.

Näita 3 kommentaari

Raskekahurvägi? Suuremad kahurid ju puudu. Eesti Laul ja Eurovisioon ei käi kuidagi kokku. Ma ei ütle et Eesti Laulu vaja pole. On küll. Aga mitte Eurovisiooni jaoks. Eesti artistidel on superlaule mis ei jõua Eesti Laulule. Kui palju on Eesti Laulu laule mida raadiojaamad mängivad? Suht vähe ……

Vasta

Praeguseks meenutab Eesti Laul saadet kaks takti Ette (isegi mitte Superstaari) kus tundmatud lauluhääled õnne katsuvad. Isegi Ma näen su häält saates on pärle rohkem kui Eesti Laulul.

Vasta

Vaadates saate tutvustust siis raskekahurvägi on statisti rollis ehk “laulude” vahel pakuvad ettendust ja laule ning showd. Kuidagi tagurpidi pööratud üritus.

Vasta