Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Eesti Laulu finaalist välja jäänud Merlyn: kui tahta laulda ja tantsida, peab olema vähemalt viis aastat kogemust

Merlyn
Merlyn — FOTO: Silver Siilak

Eesti Laulu esimeses poolfinaalis looga "Unicorn Vibes" lavale astunud Merlyn tõdes Raadio 2 hommikuprogrammis, et ta oli valmis selleks, et inimesed peavad tema uue muusikastiili ja lavaimagoga esialgu pisut harjuma.

Tundub, et Merlyni uus värviline ja räpilik stiil veel kõikide eestlaste südameid ei võitnud, sest Eesti Laulu finaali lauljatar siiski ei pääsenud. Merlyn oli sellega isegi arvestanud. "Tundub, et päris hästi on omaks see võetud, mis on väga rõõmustav," märkis ta.

Merlyni lavashow oli üsnagi lakooniline - lauljanna seisis ja tema ümber keerles kaks tantsupoissi. Mis juhtus? "Kui sa tahad tantsida ja laulda, peab sul olema vähemalt viis aastat kogemust, et mõlemat teha, kui sa tahad väga-väga head tulemust saavutada," tõdes ta, et paraku jäi lavaproovides aega puudu.

"Olen tähele pannud, et väga tihti uued noored artistid tahavad hakata kohe mõlemat tegema, aga siis tekib väga kiiresti see küsimus, et kumba sa siis tahad hästi teha – kas sa tahad hästi laulda või sa tahad hästi tantsida? Sa peaksid selle otsuse tegema või leidma väga hea kesktee nende vahel. Tihtipeale seda kõike kohe kokku panna ei tasu," arvas ta. "Kui mina peaksin tegema valiku, teeksin selle laulu kasuks."

Kuula intervjuud!

Näita 2 kommentaari

Mulle väga meeldis see laul. Edu ikka edaspidiseks! Mulle meeldis videoklipis esimene roosas kostüümis kuidagi paremini. Kuid, ilus, rõõmu täis teistmoodi laul ja esinemine.

Vasta

Merlyn oma uue imagoga sobib külakõrtsi ,et mitte öelda veel otsemini.Kahju, kui mõni peab end selleks,kes ta lihtsalt pole.

Vasta

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI