Reklaam sulgub sekundi pärast

Anetti ja Fredi ajab kumbagi alati nutma üks ja sama film: miks ma teen seda endaga?!

Anett ja Fredi
Anett ja Fredi — FOTO: Silver Siilak

TV3.ee veebisaates “10 küsimust artistile” on külas kõik Eesti Laulu tänavused finalistid, et paljastada endast seniteadmata fakte ja avada end lauljana.

Mis on kummagi laulja kalleim ese nende riidekapis? "Mul peab olema see ülikond, millega ma Eesti Laulu laval olen," avaldab Fredi. "Mul ei ole väga kalleid riideid! Ma käin enamasti kaltsukates ja seal ei ole väga kalleid riideid," tunnistab Anett.

Kas on ka midagi, mida Anett ja Fredi teineteise kohta ei tea? "Uhh, me tunneme üksteist vist nii hästi, et polegi midagi! Ma arvan, et sa ei tea, mis oli mu esimese lemmiklooma nimi," arutleb Fredi, kes avaldab seejärel, et tema kassi nimi oli Sebastian ehk Sassu. Ühtlasi selgub, et mõlemad õppisid kõige esimese instrumendina viiulit.

Kõige motiveerimavad kommentaarid on Anetti ja Fredi jaoks nii oma ala ekspertidelt kui ka siis, kui lihtsalt keegi mõne hea või ilusa sõna ütleb. "See on lahe, kui inimesed julgevad välja öelda ilusaid asju," tõdeb Fredi. 

Mis asju peab kumbki kõige tihedamini googeldama, kes on nende unistuste koostööartistid ja mis on nende jaoks see film, mis neid alati nutma ajab?

Vaata kõiki Anetti ja Fredi vastuseid videost!