Eesti hiphopi supergrupp A-Rühm esitleb õige pea oma uut singlit “REEDE”

A-Rühm / Pilt: pressifoto
A-Rühm / Pilt: pressifoto

Neljapäeval, 6. oktoobril astub korraliku vana-hea kavaga klubi D3 lavale A-Rühm. Kõlavad bändi kõige tähtsamad träkid läbi aegade ja esmakordselt tuleb ettekandele ka tuliuus singel “Reede”. Lisaks on laval stand-up mees Daniel Veinbergs ja Eesti HipHop Festivali head honcho DJ Möls.

1998. aastal alustanud neljaliikmeline hiphopansambel A-Rühm, kuhu kuuluvad Genka, Cool D, Kozy ja DJ Critikal, asus tänavu salvestama värsket muusikat ja sõlmis lepingu plaadifirmaga Sony Music Baltics. Nende viimane plaat “Leegion” ilmus aastal 2006 ning lõpuks ometi on oodata lisa. Valmimas on täiesti uus kauamängiv, mille esimene pala “Üks veel” jõudis kuulajateni juba suve teises pooles.

Reedel, 7. oktoobril ilmub A Rühma järgmine singel nimega “Reede”, kuid õhtu varem tuleb see esmaettekandele klubi D3 laval. “Meil on uus lugu ja teeme selle tähistamiseks ühe bueno olengu. Näitame lugu ja videot ning anname kontserti. Pärast natuke räpidiskot ja saame kokku nagu vanadel headel aegadel,” lausub A-Rühm. “Vana hea ilusti kavas ja näpuotsaga uut. Tegelikult pole ju kaua aega seda vana head “Laulmata jäänud laulud” ja “Leegion” stuff’i kuulnud – Tallinnas küll mitte, sest me pole Tallinnas sellest ajast esinenud, kui elevantidel olid karvad seljas. No ja nüüd kougime oma lood koos mammutitega igikeltsast välja.”

D3 uksed avanevad neljapäeval, 6. oktoobril kell 21.00. Enne Eesti kõige legendaarsemat hiphopansamblit on laval Comedy Estonia ridadest tuntud Daniel Veinbergs, pärast väänab tantsujala õigesse kohta aga DJ Möls. Liitu sündmusega siin.

Kommentaarid puuduvad