Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Eelsalvesta A-Rühma uus lugu ja võida piletid legendaarse räpigrupi kontserdile

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Reedel, 7. oktoobril ilmub A-Rühma järgmine singel nimega “Reede”, kuid õhtu varem tuleb see eksklusiivselt esmaettekandele klubi D3 laval.

“Meil on uus lugu ja teeme selle tähistamiseks ühe bueno olengu. Näitame lugu ja videot ning anname kontserti. Pärast natuke räpidiskot ja saame kokku nagu vanadel headel aegadel,” lausub A-Rühm. Selleks, et üritusele võita tasuta sissepääs, salvesta see juba praegu SIIN!

A-Rühm annab kontserdi Tallinnas üle mitme aasta. “Vana hea ilusti kavas ja näpuotsaga uut. Tegelikult pole ju kaua aega seda vana head “Laulmata jäänud laulud” ja “Leegion” stuff’i kuulnud – Tallinnas küll mitte, sest me pole Tallinnas sellest ajast esinenud, kui elevantidel olid karvad seljas. No ja nüüd kougime oma lood koos mammutitega igikeltsast välja,” kommenteerib bänd.

1998. aastal alustanud neljaliikmeline hip-hop ansambel A-Rühm, kuhu kuuluvad Genka, Cool D, Kozy ja DJ Critikal, asus tänavu salvestama värsket muusikat ja sõlmis lepingu plaadifirmaga Sony Music Baltics. Nende viimane plaat “Leegion” ilmus aastal 2006 ning lõpuks ometi on oodata lisa. Valmimas on täiesti uus kauamängiv, mille esimene pala “Üks veel” jõudis kuulajateni juba suve teises pooles.

D3 uksed avanevad neljapäeval, 6. oktoobril kell 21.00. Enne A-Rühma on laval Comedy Estonia ridadest tuntud Daniel Veinbergs, pärast väänab tantsujala õigesse kohta aga Eesti HipHop Festivali head honcho DJ Möls. Uuri lisa Facebookist!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI