Reklaam sulgub sekundi pärast

Coldplay kontserdipiletid läksid kui soojad saiad! Pettunud fänn: ootasin tund aega sabas ja jäin ilma

Coldplay solist Chris Martin
Coldplay solist Chris Martin — FOTO: 123rf

Täna hommikul kell 9 algas Coldplay kontserdipiletite eelmüük Helsingis toimuvale suurüritusele, kuid ainult tunni ajaga olid kõik eelmüügist soetatavad piletid otsas. Populaarsuse tõttu on Soomes välja kuulutatud kaks lisakontserti.

Järgmise suve 28. juulil astub Helsingi olümpiastaadionil üles palavalt armastatud bänd Coldplay. Täna hommikul kell 9.00 läksid eelmüüki kontserdipiletid ja kuna huvi ürituse vastu oli nii suur, teatas Coldplay kahe lisakontserdi kuupäevad  - 30. ja 31. juuli 2024.

Andunud Coldplay fänn jäi aga piletist ilma. "Algselt tuli end registreerida, et saada unikaalne kood, mis võimaldas eelmüügist üldse pileteid osta," kirjeldas fänn, kelle elu suur unistus on minna bändi kontserdile. "Kui ostmist alustasid, pandi sind ootejärjekorda, kus sai siis jälgida pisikest mehikest vapralt joone peal liikumas ehk see võimaldas enamvähem aru saada, kui kaugel sa ostmisest oled. Ootasin konkreetselt tund aega sabas ja käisin aegajalt ekraani jälgimas, ent kui ma lõpuks ostma pääsesin, olid kõik eelmüügi piletid otsas.  Seda infot, et lisakontsert tuleb, mina küll kuskilt ei näinud," rääkis nördinud melomaan peale pikka ootamist. "Kell 9 hakkas müük pihta, ma alustasin 9.10 ja 10.15 sain ostma."

Soome väljaanne Iltalehti võttis ühendust müügikeskkonnaga, kes piletite müüki vahendas. Nende sõnul on Coldplay piletimüük üks suurim Soome ajaloos. Müügiesindaja sõnul tõi Coldplay aga juba ainuüksi piletite eelmüügijärjekordadesse ligi 200 000 inimest, kes tahtsid saada pääset bändi kontserdile. 

Uus piletite eelmüük Coldplay kontserdile hakkab homme ehk 26. juuli hommikul kell 9 ning piletite arv on väga piiratud.

Ametlik piletimüük algab reedel 28. juulil.

Kommentaarid puuduvad