Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Bedwettersi uus album sündis kogemata: pidime lugusid tegema, et kontserti promoda!

Bedwetters
Bedwetters — FOTO: Pressimaterjal

Peale 14 aasta uue albumi välja andnud Pärnu boyband Bedwetters tuleb jõuludeks koju ning annab 22. detsembril ööklubis Sugar aasta viimase kontserdi. Ansambli liikmed Joosep Järvesaar ja Mihkel Mõttus käisid külas ka Star FMi hommikuprogrammis, kus tunnistasid, et uus album sündis kogemata.

"Bängerid annavad endast ise teada. Sai kogutud paarsada ideed, aga need kõige paremad palad jäävad sulle meelde. Kui teed hea asja, siis saad kohe aru, et see on hea," räägib Järvesaar, kuidas hunnikust ideedest sai uuele albumile valitud kümme parimat lugu. 

Ta lisab, et uue albumini viis üks saatuslik kontsert: "Kogemata (sündis album), juba mitu aastat tagasi oli lihtsalt soov ühe kontserdi järgi. Lihtsalt selline nostalgia kontsert. Mõtlesime, et kuna see on väga tuhmunud asi, siis healjuhul 400 kunagist andunud fänni tuleb ja müüsime hoopis kogu Kultuurikatla täis."

"Kui küsisin inimeste käest, et kes on uued ja kes vanad fännid, siis 90 protsenti olid uued inimesed. Sai see kontsert tehtud ja siis hakkas veel pakkumisi tulema. See ei olnud väga organiseeritud. Kontsert oli eesmärk ja pidime lugusid tegema, et seda promoda. Läksime ka Eesti Laulule ja asjad rullusid ise lahti," meenutab Järvesaar.

Bedwetters x Jõuluküte kontsert toimub 22. detsembril Pärnus, ööklubis Sugar

“Pärnu on ideaalne koht, kus anda Bedwettersi selle aasta viimane kontsert,” sõnab ansambli liige Mihkel Mõttus. “Jõulud toovad kokku kõik meie sõbrad, kes on laiali üle Eesti ja maailma ning 22.12 pidutseme poistega kindlasti hommikuni,” lisab ta. 

Bedwetters on Eesti muusikasõbrale tuntud kui pop-punk ansambel, mis tegutses esimest korda aastatel 2004–2013. Aastal 2007 sai Pärnu punt laiemale üldsusele tuntuks kui võitis MTV Euroopa muusikaauhinna. Pärast pea kümne aastat pausi tuli 2022. aastal Bedwtters taas kokku ning üllatas möödunud juunis fänne looga “Miss Hurricane”. Eesti Laul 2023 konkursil astus kollektiiv üles looga “Monsters” ning saavutas superfinaalis kolmanda koha. Tänase seisuga musitseerivad bändis Joosep Järvesaar, Mihkel Mõttus, Karl-Kristjan Kingi, Rauno Kutti ning Kaspar Koppel.

Eile, 28.11, andis Bedwetter peale 14 aastat välja uue albumi nimega “It Is What It Is”. Albumil on kokku 10 lugu, millest 5 on seni kuulmata. Plaadil teevad kaasa eesti artistid OLLIE, Yasmyn ja m els. Lisaks neile ka mitmed produtsendid ja muusikud nagu Gevin Niglas, Claus Pener, Joonas-Mattias Sarapuu ja Rauno Pella.

Intervjuu Joosep Järvesaare ja Mihkel Mõttusega on leitav Star FMi hommikuprogrammi 29.11 salvestusel kell 08:00-09:00, vahemikus 35:00-55:40!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI