Bedwetters on tagasi! Järvesaar: olime vahepeal mähkmete vahetamisega hõivatud

Wetters
Foto: Bedwetters Facebook

Aastaid tagasi noori ja vanu muusikasõpru hullutanud Bedwetters on tagasi ja avaldas koos aasta naisartisti YASMYNiga loo “Miss Hurricane”. Loole valmis ka futuristlik video, milles artistid seilavad tulevikumerd piraadilaevaga Mindworks.

“Bändi taas tulek sai alguse esimese COVID-19 laine ajal, kui meil hakkas taaskord lihtsalt igav. Käisime Mihkeliga vaikselt kahekesi stuudios muusikat tegemas ning juba mõned kuud hiljem tutvustasime ka teistele poistele uusi mõtteid, mis läksid kohe kaubaks. Võtsime asja aeglaselt, sest kõik on vahepeal ise mähkmete vahetamise rollis olnud, ning pere ja teiste tegemiste kõrvalt pole suurt aega olnud, et uut muusikat mõelda,” räägib bändi produtsent ja laulja Joosep Järvesaar.

Lugu on Bedwettersile omaselt segu rokk- ja elektroonilisest muusikast. Loole lisas aga naiselikku vürtsi YASMYN, kes selles žanris alles kätt proovib, kuid julgelt pead tõstab. “Oli puhas õnn, et YASMYN oli nõus meiega muusikat tegema. Meie uus lugu “Miss Hurricane” räägib tormilisest suhtest ning dialoogi tekitamiseks oli sinna väga naishäält vaja,” arutlesid laulusõnade üle Järvesaar ja bändikaaslane Mihkel Mõttus.

Bänd on salamisi tegutsenud juba aasta aega eesmärgiga anda välja uut muusikat eelseisvatel kuudel. “Suuremas plaanis soovime valmis teha albumi. Loomeprotsess on olnud vinge ning oleme kaasanud sõpradest muusikuid, et millegi eriti ägedaga üllatada,” rääkis bändi kitarrist Rauno Kutti.

Video rezissöör on Joosep Järvesaar ja tehniline tiim video taga Vita Pictura. Loo on kirjutanud, produtseerinud, miksinud ja masterdanud Bedwetters.

Bedwetters on Pärnust pärit rokkbänd, kes oli justkui ere kiir noortebändide maastikul. Aastal 2007 võideti Noortebändi konkurss, mille järgselt filmiti Hindrek Maasikuga muusikavideo loole “Dramatic Letter to Coincience”. Loost sai suur hitt ning sellega võideti samal aastal üleeuroopalise publikuhääletuse tulemusel mainekas MTV New Sound of Europe auhind. 2008. aastal andis Bedwetters välja oma kauamängiva “Meet the F#ucking Bedwetters”. Albumilt sai nii kohalikuks kui ka naaberriikide raadiohitiks lugu “Source of Inspiration” ning peatselt valmis muusikavideo ka loole “Long.Some.Distance.”

Kommentaarid puuduvad