Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Beatrice ja AG muusikalisest koostööst: romantiline seotus tuleb kasuks

Silver ja Beatrice
Silver ja Beatrice — FOTO: Kroonika: Karli Saul

AG ja Beatrice avaldasid eile ühise singli “Helikiirusel”, mis räägib sellest, kuidas tihti inimesed arvavad, et pole suhtes oma partneri jaoks piisavalt head. Arvatakse, et miskit jääb puudu ja kuskil on keegi teine, kes suudab teha veel õnnelikumaks. Uurisime Beatrice ja Silveri käest koostöö telgitaguste kohta!

Kui kaua olete nüüdseks koos olnud?

"Koos oleme olnud tänaseks 2,5 aastat," ütleb Beatrice, Silver aga ümmardab koosoldud aega lahkelt ning ütleb, et ligikaudu kolm aastat.

Kuidas sujub muusikaline koostöö, kui olete paar, kas romantiline seotus tuleb pigem kasuks või kahjuks?

Beatrice: "Muusika kohapealt ma ütleks, et me oleme justkui dünaamiline duo, alati toetame üksteist projektidega ning kui oleme tegemas ühist lugu, siis just endale lähedase inimesega on kõige parem koostööd teha, kõik kuidagi sujub ja läheb nii nagu minema peab. Viimased nädalad kui valmistasime ette lugu “Helikiirusel”, siis vahepeal tekkis küll tunne, et romantilisest suhtest midagi alles pole ja muust ei räägi kui tööst, aga see käib asjaga kaasas ja pigem ise ka naljatleme selle üle." Silver kinnitas samamoodi, et viimasel ajal on olnud äärmiselt töine periood: "Romantiline seotus vist tuleb kasuks, ma arvan, saab ilma filtriteta üksteisega suhelda, kusjuures alles hiljuti käisime koos lõunatamas ja viskasime nalja, et tohutult toimetamist olnud, selline tunne nagu oleks äripartnerid. Kuna mõlemad tegeleme muusikaga, siis tihtilugu on lihtsam, kuid samas põnevam koos erinevaid projekte teha kui üksinda."

AG ja Beatrice ühine singel “Helikiirusel” räägib sellest, kuidas tihti inimesed arvavad, et pole suhtes oma partneri jaoks piisavalt head. Arvatakse, et miskit jääb puudu ja kuskil on keegi teine, kes suudab teha veel õnnelikumaks. Muusikavideo ilmub 07.12 ning loo muusikavideo räägib tudengist, kel pole sõpru ning kes on ka koolis langenud kiusamise ohvriks. Ühel päeval, kui tüdruk koolist koju jalutab, märkab ta taevast alla langemas tähte, mis võiks ta soovid täita ja elu muuta. Kui tüdruk suundub alla langenud tähte uurima, siis selgub, et alla on kukkund hoopis mees tulevikust. Mees ei saa täpselt aru, mis planeedile ja kuhu ta on kukkund, kui ühtäkki näeb ta enda ees seismas uudishimulikku tüdrukut. Mees mõistab, et ta ei ole tegelikult see õige, kes suudaks tüdruku õnnelikuks teha, kuid koos veedetud aja jooksul nad armuvad. Ühel hetkel saab mees teada, et talle tullakse järele ning ta põgeneb, sest teab, et tüdrukut ta kaasa võtta ei saa. Tüdruk jälitab meest kuniks nad satuvad müstilisse energiaringi, mis haarab neid mõlemaid koos tulevikku. Nad mõistsid, et lennates koos helikiirusel tulevikku muudab kõik eelneva halva tähtsusetuks.

Loo moraaliks on, et ei ole mõtet muretseda pidevalt oleviku pärast, vaid tuleb vaadata helgelt tulevikku.

Kuula uut lugu SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI