Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

An-Marlen annab välja enda kauaoodatud debüütalbumi: seal on valu, igatsust ja ausust

An-Marlen
An-Marlen — FOTO: Pressifoto

25. mail annab armastatud popartist An-Marlen välja kauaoodatud debüütalbumi „Iseendale”, käima läks ka Hooandja, kus saab toetada albumi ilmumist. 

Viimaste aastate jooksul on An-Marlen osalenud Eesti Laulul looga „Lõpuks Muutub”, jõudnud oma muusikaga Spotify Eesti Viral Top 50-sse, teinud koostööd sämi, KiROTi, Heleza, reketi, Andrei Zevakini ja boipepperoniga ning saanud kahel järjestikusel aastal auhinna raadiojaamalt Raadio 2 (Aasta Debüüt 2022 ja Aasta Uus Tulija 2023). 

„Olen oma debüütalbumiga tegelenud aktiivselt kaks viimast aastat ja oodanud pikisilmi hetke, millal saan seda lõpuks kuulajatega jagada. Seal on valu, igatsust, õnnetunnet, segadust, hirmu, siirust ja ausust. See on album iseendalt iseendale ja peegeldab minu ühe aasta mõtteid ja emotsioone ning seda, millisena näen iseennast muusikas. Ma usun, et see üllatab nii minu uusi kui ka pikemaajalisi kuulajaid,” kirjutab An-Marlen albumi tutvustuses.

Albumil „Iseendale” on seitse lugu, mis on valminud koostöös erinevate produtsentidega, näiteks Timo Kiirend (Majestim). Maksim Adel (Bisweed), kellega meie ühine lugu on sahtlis avaldamist oodanud juba kaks aastat, ning viimasel hetkel hüppas minu albumile ka Frederik Mustonen (boipepperoni), kellega ilmus minu viimane singel „kosmoselaeval’’. „Mul on olnud suur rõõm teha koostööd niivõrd omanäoliste ja andekate produtsentidega. Iga albumi lugu saadab video, millele on toetavad visuaalid loonud Henry Parelo. 

Tänasest saab artisti albumi väljatulekut toetada Hooandja ühisrahastusplatvormil. Toetuse eest saab võimaluse saada An-Marleni plaadi materjali kuulata päev enne teisi ning tuleva debüütalbumi esitluskontserdi pileteid. “Seda võib võtta omamoodi nagu avanssi, vahetusdiili, kus teed ettemaksu artisti tegevuste toetuseks. Usun, et tegu on märgilise albumiga Eesti muusikaloos, mis liigutab inimesi ja millel on kindlasti pakkuda värsket helikeelt,” lisab An-Marleni manager Britt Randma.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI