Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

ABBA laulja alustas oma soolokarjääri: ma elan ja magan muusikaga

ABBA
ABBA — FOTO: 123rf

Agnetha Fältskog, legendaarsest Rootsi popgrupist ABBA, alustas oma soolokarjääri uuesti uue singliga.

“Nii… kuhu me siit läheme? – lugu „Where Do We Go From Here?” maailmaesmaesitlus kanalil @bbcradio2 koos @zoetheballiga – Kuulake neljapäeval, 31. augustil kell 8.30,“ kirjutas laulja vastloodud Instagrami lehel olevas postituses.
Rääkides BBC Radio 2 saatejuhi Zoe Balliga enne loo esitamist neljapäeval, ütles Fältskog, et singel tehti “hea tundega”.

Singel pärineb tema 2013. aasta albumi “A” ümberkirjutatud versioonist.

Rääkides sellest, kuidas tekkis idee uue albumi “A+” turule toomiseks, ütles Fältskog: “See tuli ootamatult.”

73-aastane Fältskog rääkis, et vestles laulukirjutaja ja produtsendi Jörgen Elofssoniga, kes esines ka BBC Radio 2 saates, lisades, et nad tahavad, et 2013. aasta album kõlaks täiesti uuena. “Where Do We Go From Here?” singel on albumi uus lisa.

“Ma armastan muusikat. Muusika on mu südames ja ajus kogu aeg. Ma elan ja magan muusikaga,” rääkis Fältskog.

Küsimusele, mis tunne oli singlit raadiost kuulda, vastas Fältskog: “See on hea tunne. Sa ei väsi sellest kunagi kuuldes end raadios. See on tõesti midagi erilist. Võib öelda, et see on alati pingeline tunne, mida inimesed sellest arvavad. Aga nii kaua, kuni sul on süda sees ja sa oled andnud endast parima, sest ma pole enam nii noor ja olen väga tänulik, et mul on endiselt oma hääl ja hea helilooja (Elofsson).”

ABBA saavutas kuulsuse selliste hittidega nagu “Mamma Mia”, “Dancing Queen” ja “Take A Chance On Me”, kuid kvartett – Fältskog, Anni-Frid “Frida” Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus – läksid oma teed 1982. aastal.

Seejärel ühines bänd 2021. aastal uuesti albumi “ABBA: Voyage” jaoks, millel oli 10 lugu ja mis kogus kriitikutelt vastakaid hinnanguid.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI