Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Aasta indie/alternatiivalbumi nominent Kitty Florentine avaldas üllatavad remiksid

Kitty Florentine
Kitty Florentine — FOTO: Pressimaterjal

Komeedina muusikamaailma laskunud mitmekülgne artist Kitty Florentine avaldas uued versioonid enda debüütalbumil ilmnevast loost „Inside”. Oma töötlused tegid kaks andekat ning hinnatud Islandi produtsenti Tonik Ensemble ja Ruxpin, lisaks leiab kogumikust Kitty enda loodud sissejuhatuse.

„Koostöö tekkis tegelikult läbi minu mixija ja masterdaja José Diogo Neves’i, kes on mõlema artistiga juba pikemat aega töötanud. Mulle meeldib väga mõlema artisti ruumitunnetus muusikas ja selline maastikulisest tekstuurist inspireeritud helikeel. Nende muusikas on tajuda Islandit, sellest ka remixialbumi nimi tõlkes “islandi maastiku remix”.

Ühendust võttes selgus, et ka neid kõnetas ja inspireeris see mõte. Mäletan kuidas esimest korda Toniku remixi kuulasin keset Nõmme metsa ja pidin ruttu koju liikuma, sest külmavärinad olid nii suured, et pidin tuppa sooja minema”, lisab Kitty Florentine.

„Üks õhtu peale remixi palvet ja stemmide saamist uinusin ja nägin unes muusikat; enda uut versiooni loost „Inside”. Seda ei juhtu väga tihti, aga seekord läks nii,” naerab produtsent Tonik Ensemble. „Minu jaoks oli kõige märgatavaks detailiks lugude puhul Kitty eristutav vokaal – proovisin leida põhiakordidele harmooniad, mis sobiksid ja leida balansi meie kahe muusikaliste maailmade vahel. Olulisteks elementideks said kindel ja järjepidev rütm, kuid õrn helimaailm,” täpsustab Ruxpin.

Kuula lugusid lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI