Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Uut taroraamatut ei tulegi! Müstikafännid jooksid Kirsti Timmeri uuele tootele tormi

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: TV3

Nõid ja tarokaartide emand Kirsti Timmer üllatab kõiki oma fänne millegi täiesti uuega: taroskoop-kalender. Kokku on neid kalendreid 12 ehk iga tähtkuju jaoks on oma spetsiaalne kalender.

Uurisime Kirsti käest, millest selline otsus sündis, mida need kalendrid endast täpsemalt kujutavad ja kas on oodata ka tema traditsioonilist raamatut.

“Kui olete lugenud minu Taroskoobiraamatuid, siis kalendrid on justkui sama, aga lihtsalt igal tähtkujul on enda oma. Ei pea enam ostma kogu komplekti, vaid saad valida enda tähtkuju kalendri ja enda aasta,” selgitab Timmer, millega on tegu.

Idee teha kõikidele tähtkujudele eraldi kalendrid sündis kusjuures tänu sotsiaalmeediale! “Üks kuri naisterahvas Facebookis kirjutas, et miks ta peab lugema teisi tähtkujusid. Tema tahab enda tähtkujuraamatut. Siis tuligi mul mõte teha need kalendrid. Töömaht on sama, ehk suuremgi,” selgitab Kirsti.

“Ma olen kalendrite osas ise väga nõudlik ja nüüd sain teha just sellise, nagu ise vajan! Lisaks iga kuu ennustusele, on minu kalendritel punane kuupäevariba, kuufaasid, tähtpäevad ja väga kvaliteetne paber. Suurus A3, lugeda näeb ka ilma prillideta ja kujundus on imeline. Suur töö sai tehtud kaheksa kuuga!” rõõmustab selgeltnägija.

Nõudlus tähtkuju kalendrite järele on olnud aga ootamatult suur ja kõigest kahe päevaga on need Timmeri sõnul peaaegu otsas. “Nelja tähtkuju enam e-poes ei ole. Kalade ja Lõvi tähtkujude kalendrid said esimesena otsa,” avaldab ta.

Uurides, miks peaks keegi selle kalendri endale soetama, ütleb naine, et tema asju ei pea keegi ostma. “Mulle ei meeldi üldse midagi põhjendada. Kui inimene on mu jälgija ja teda minu nägemine ja töö kõnetab, siis ta ostab niikuinii. Aga keegi ei pea midagi ostma. Kes on mu raamatute omanikud, need teavad, et ma ajan taga maksimumkvaliteeti ja kes sellest aru saab, see ostabki,” rõhutab ta.

Kurvastuseks kõigile raamatufännidele – sel aastal on Timmeri sõnul müügil vaid kalendrid ehk kes ees, see mees! 

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions