Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Timmeri taroskoop Mihhail Kõlvarti tähtkujule: vaadake, et suurel laval särades põlema ei sütti!

Eile valiti Keskerakonna uueks esimeheks Mihhail Kõlvart. Vaatame, millist uut alanud nädalat ennustavad tema tähtkujule Merily Timmeri tarokaardid!

Mihhail Kõlvart on sündinud 24. novembril ja on tähtkujult ambur. Merily ennustus tema tähtkujule selleks nädalaks algab üsna täppiminevate märksõnadega.

“Ambur on sellel nädalal suur juht ja liider, kõike organiseerib. Tööd on metsikult palju! Suhtes organiseerib, kuhu me lähme, mis me teeme, igalepoole lähme, kõikjale jõuame. Amburit oleks nagu kümme inimest ühes! Igale poole te jõuate, kõike te teete, särate, organiseerite, juhite,” vuristab Timmer justkui ühe hingetõmbega.

Amburi tähtkujust meesterahvastele ennustab Timmer järgmist: “Kõik suured otsused võtate enda peale vabatahtlikult, kogu vastutuse, kohustused, kõik asjad! Justkui panete end ise proovile sellel nädalal, kui paljuks ma suuteline olen ja mida kõike ma saan ära teha. Kui palju ma saan särada, kui palju ma saan juurde sellest kõigest.”

Mihhail Kõlvart on ühtlasi abielus ja suhtes Amburitele ennustab Timmer suuri muudatusi kodus. “Kaaslasele tahate organiseerida massaaži, siis tahate kodus valmistada talle üllatuse. Igaks õhtuks peab olema mingisugune meelelahutus. Ma ei tea, kust te selle aja kõik võtate!” muheleb Merily. Tundub, et Kõlvarti abikaasat ootab ees eriti meeleolukas nädal!

Merily hoiatused ja soovitused Amburitele selleks nädalaks on järgnevad: “Proovige natuke tasakaalu ka hoida, et te seal suurel laval särades põlema ei sütti!”

Vaata kogu ennustust Amburile videost ja kõigile teistele tähtkujudele SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions